برگزاری اولین کنگره ملی شهدا و ایثارگران محیط زیست

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا کنعانی ظهر دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سازمان حفاظت محیط زیست، در نظر دارد به پاس زحمات و رنج‌های متحمل شده جانبازان و خانواده شهدا، هر دو سال یک بار مراسمی برای تجلیل از این خانواده‌ها را برگزار کند. وی افزود: در حال حاضر سازمان حفاظت محیط […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا کنعانی ظهر دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سازمان حفاظت محیط زیست، در نظر دارد به پاس زحمات و رنج‌های متحمل شده جانبازان و خانواده شهدا، هر دو سال یک بار مراسمی برای تجلیل از این خانواده‌ها را برگزار کند.
وی افزود: در حال حاضر سازمان حفاظت محیط زیست ۱۲۲ شهید و جان نثار محیط بان تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است و ۱۰ نفر هم در دوران جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند.
کنعانی ادامه داد: مجموعه محیط زیست گلستان دو شهید محیط بان به نام‌های یحیی شاهکوه محلی و تاج محمد باشقره و یک شهید دفاع مقدس به نام حسن روغنی را تقدیم حریم سبز میهن کرده است.
وی گفت: نخستین کنگره شهدای ایثارگران محیط زیست آذر امسال به میزبانی استان خوزستان برگزار خانواده شهدای استان گلستان در این مراسم حضور خواهند یافت.
منبع : مهر نیوز