برگزاری برنامه های اوقات فراغت توسط ستاد ساماندهی امور جوانان

امیر تقی زاده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان پیش رو داریم، ادامه داد: این برنامه‌ها با همکاری دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان آذربایجان شرقی و سازمان‌های مردم نهاد فعال برگزار می‌شود. تقی زاده ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان […]

امیر تقی زاده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان پیش رو داریم، ادامه داد: این برنامه‌ها با همکاری دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان آذربایجان شرقی و سازمان‌های مردم نهاد فعال برگزار می‌شود.
تقی زاده ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان دبیرخانه ستاد وظیفه برنامه‌ریزی و سازماندهی کلان، اطلاع‌رسانی و نظارت بر اجرای مفاد این تصمیم را برعهده دارد و تمام امور اجرایی برنامه‌های فراغتی از طریق دستگاه‌های اجرایی، نهادهای عمومی و تشکل‌های غیردولتی جوانان به انجام می‌رسند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی ابراز داشت: برنامه ریزی، اطلاع رسانی و نظارت از جمله اقداماتی است که دبیرخانه ستاد در استان در ارتباط با گذران اوقات فراغت جوانان به آن توجه ویژه در سال ۱۴۰۱ خواهد داشت.
تقی زاده در خصوص اولویت‌های برنامه‌ای اوقات فراغت نیز اظهار داشت: مهارت‌آموزی شامل مهارت‌های فنی و حرفه‌ای، مهارت‌های زندگی و مهارت‌های هنری، کتابخوانی، فعالیت‌های ورزشی، فعالیت‌های دینی و قرآنی، مشارکت‌های اجتماعی و فرهنگی، فعالیت‌های اردویی شامل اردوهای راهیان نور، اردوهای جهادی و اردوهای هویت آفرین و فضای مجازی با محوریت‌های بالا از اولویت‌های اصلی ما است.

منبع : مهر نیوز