برگزاری تظاهرات حمایت از «مسجدالاقصی» در «لندن»

به گزارش سردبیر پرس به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، ده‌ها نفر با برپایی تظاهراتی مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در لندن، جنایات این رژیم علیه ساکنان قدس و کرانه باختری به ویژه نمازگزاران فلسطینی و تعدی علیه مسجد مبارک الاقصی را محکوم کردند. در این تظاهرات شمار زیادی از اقلیت فلسطینی ساکن لندن و […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، ده‌ها نفر با برپایی تظاهراتی مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در لندن، جنایات این رژیم علیه ساکنان قدس و کرانه باختری به ویژه نمازگزاران فلسطینی و تعدی علیه مسجد مبارک الاقصی را محکوم کردند.
در این تظاهرات شمار زیادی از اقلیت فلسطینی ساکن لندن و شماری از فعالان حامی فلسطین نیز مشارکت داشتند. زاهر بی راوی رئیس انجمن فلسطینیان مقیم انگلیس تاکید کرد که ما در این تظاهرات پیام همبستگی خود با ساکنان قدس را به گوش جهانیان می‌رسانیم.
وی دولت انگلیس را مسئول رنج و محنت‌های ملت فلسطین به سبب تداوم اشغالگری رژیم صهیونیستی دانست و در پیامی به سیاستمداران و اصحاب رسانه غربی تاکید کرد که جنگ روسیه علیه اوکراین، سیاست‌های دوگانه شما در تعامل با مسئله فلسطین و رژیم اشغالگر صهیونیستی را برملا کرد.
بی راوی اظهار داشت: آیا از خودتان خجالت نمی‌کشید؟ زمان آن رسیده که دیگر دست از حمایت از مجرم بر علیه قربانی بردارید و به حمایت تسلیحاتی از دولت تروریست و آپارتاید پایان دهید و از حقوق ملت فلسطین از جمله حق مقاومت در برابر اشغالگران، آزادی و بازگشت به سرزمین خود حمایت کنید.

منبع : مهر نیوز