برگزاری جلسه هماهنگی سفر رئیس جمهور به البرز

به گزارش سردبیر پرس، بر اساس سفر قریب الوقوع ریاست جمهور و هیأت همراه به استان البرز، جلسه‌ای به ریاست مهدی مهرور فرماندار و با حضور نمایندگان ریاست جمهوری و استانداری البرز وبا شرکت رؤسای دستگاه‌های شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد. فرماندار شهرستان ساوجبلاغ هدف از برگزاری این جلسه را هماهنگی، برنامه‌ریزی، بررسی و جمع بندی […]

به گزارش سردبیر پرس، بر اساس سفر قریب الوقوع ریاست جمهور و هیأت همراه به استان البرز، جلسه‌ای به ریاست مهدی مهرور فرماندار و با حضور نمایندگان ریاست جمهوری و استانداری البرز وبا شرکت رؤسای دستگاه‌های شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد.
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ هدف از برگزاری این جلسه را هماهنگی، برنامه‌ریزی، بررسی و جمع بندی مسائل و مشکلات شهرستان ساوجبلاغ بیان کرد.
وی افزود: حضور ریاست جمهور در شهرستان‌ها نیز منشأ برکت و توجه ویژه‌ای خواهد بود و ما نیز منتظر حضور ایشان و میزبانی از هیأت محترم دولت هستیم.
در این جلسه مسائل حوزه‌های مختلف همچون صنعت، کشاورزی، بهداشتی درمانی و احداث بیمارستان، آب و فاضلاب و تصفیه خانه، امور رفاهی خدماتی شهرها، امنیتی، آموزشی، ورزشی، خدمات امدادی و اورژانس، مسکن مهر، شهرک‌های صنعتی، راه، شهرسازی، میراث فرهنگی و گردشگری، صنایع دستی، بازآفرینی بافت‌های فرسوده شهرها، مدیریت بحران، مترو، برق، منابع طبیعی و بازارچه‌های محلی، بررسی و تبادل نظر گردید.

منبع : خبرگزاری مهر