برگزاری رخدادهای انقلاب در ۱۰۰ مرکز دانشجویی دانشگاه پیام نور

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از دانشگاه پیام نور، علیرضا پارسا افزود: برای نخستین بار یکصد رخداد انقلاب اسلامی در یکصد مرکز دانشگاهی پیام نور در روز شنبه ۲۶ بهمن ۹۸ برگزار می‌شود. وی ادامه داد: از روزهای گذشته با محققان این نشست بررسی‌ها و هماهنگی‌ها صورت گرفته و مقرر شده در مجموع […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از دانشگاه پیام نور، علیرضا پارسا افزود: برای نخستین بار یکصد رخداد انقلاب اسلامی در یکصد مرکز دانشگاهی پیام نور در روز شنبه ۲۶ بهمن ۹۸ برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: از روزهای گذشته با محققان این نشست بررسی‌ها و هماهنگی‌ها صورت گرفته و مقرر شده در مجموع مقالاتی چاپ شود.
مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور با بیان این که یکی از راهبردهای این نشست با توجه به بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب در خصوص گذشته شناسی است گفت: انگیزه اصلی ما بحث شناخت گذشته است و این موضوع در بین دانشجویان و دانشگاه‌ها باید شناخته شود.
وی تصریح کرد: موضوعات مختلف در بحث حقیقت و آگاهی نسل جوان باید در این نشست یک روزه مطرح شود چنانچه در استان‌های مختلف تهران مقرر شد که در ۱۸ مرکز دانشگاهی پیام نور این نشست و این موضوع به صورت یکسان برگزار شود البته از جمله موضوعات این نشست مربوط به کتاب‌های ممنوعه دوران پهلوی است که در دانشگاه‌های مورد بررسی قرار می‌گیرد و این نشست یک روزه از سوی بسیج اساتید دانشگاه پیام نور است.