برگزاری سیزدهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی در البرز

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد محمدی‌فرد صبح چهارشنبه با اشاره به برگزاری سیزدهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی اظهار کرد: این مرحله از رزمایش به همت اعضای قرارگاه مواسات و همدلی و مراکز نیکوکاری فعال با محوریت آستان قدس رضوی در استان اجرا شد. وی بیان کرد: در سطح استان ۳۱ هزار بسته معیشتی، […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد محمدی‌فرد صبح چهارشنبه با اشاره به برگزاری سیزدهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی اظهار کرد: این مرحله از رزمایش به همت اعضای قرارگاه مواسات و همدلی و مراکز نیکوکاری فعال با محوریت آستان قدس رضوی در استان اجرا شد.

وی بیان کرد: در سطح استان ۳۱ هزار بسته معیشتی، ۳۰ سری جهیزیه، ۵۸ هزار پرس غذای گرم، بین نیازمندان استان توزیع شد و ۳۰ زندانی جرایم غیرعمد آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز تصریح کرد: طبخ و توزیع غذای گرم با رعایت موازین بهداشتی توسط مراکز نیکوکاری و گروه‌های جهادی استان بین نیازمندان در محله‌های کم برخوردار توزیع می‌شود.

وی با تقدیر از همکاری مردم نیکوکار البرز با کمیته امداد به‌عنوان دبیرخانه مواسات و همدلی استان در سیزدهمین مرحله رزمایش متذکر شد: از تمام خیرین دعوت می‌شود با کمک‌های خیرخواهانه خود از طریق مراجعه به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و بیش از ۳۰۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۸۰ نزد صندوق امداد ولایت، نیازمندان را یاری کنند.

منبع : خبرگزاری مهر