برگزاری مراسم تجلیل از تیم‌های ملی کشتی

به گزارش سردبیر پرس، مراسم تجلیل و تقدیر از تیم‌های ملی کشتی با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در محل سالن همایش‌های فدراسیون کشتی در حال برگزاری است. در این مراسم […]

به گزارش سردبیر پرس، مراسم تجلیل و تقدیر از تیم‌های ملی کشتی با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در محل سالن همایش‌های فدراسیون کشتی در حال برگزاری است.
در این مراسم اعضای تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی رده‌های سنی پایه و بزرگسالان، پیشکسوتان کشتی و چند رشته ورزشی دیگر از جمله منصور برزگر، ابراهیم جوادی، رحیم علی‌آبادی، اکبر حیدری، محسن فرح‌وشی، بهروز یاری، عباس حاج کناری، تیمور غیاثی، حسین فرکی و حسن روشن حضور داشتند.
برای تیم ملی کشتی آزاد در صربستان امیرحسین زارع طلا، حسن یزدانی و امیرمحمد یزدانی نقره و محمد نخودی برنز گرفتند و برای تیم ملی کشتی فرنگی نیز امین میرزازاده طلا، علیرضا مهمدی نقره و پویا دادمرز، محمدرضا گرایی و محمدهادی ساروی برنز کسب کردند.
همچنین تیم‌های ملی آزاد و فرنگی رده‌های سنی نوجوانان و جوانان به مقام قهرمانی جهان و تیم‌های بزرگسالان نایب قهرمان جهان شدند.