برگزاری مسابقات ملی ارائه سه دقیقه‌ای سدید در سطح دانشگاه‌های کشور

سردبیر پرس/لرستان رئیس سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی از برگزاری مسابقات ملی ارائه سه دقیقه‌ای سدید در سطح دانشگاه‌های کشور خبر داد. حامد علی‌اکبرزاده امروز ۱۰ بهمن‌ماه در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه‌های لرستان که با حضور علیرضا کلانتر مهرجردی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کشور برگزار شد، با اشاره به برگزاری دومین دوره طرح ملی […]

سردبیر پرس/لرستان رئیس سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی از برگزاری مسابقات ملی ارائه سه دقیقه‌ای سدید در سطح دانشگاه‌های کشور خبر داد.
حامد علی‌اکبرزاده امروز ۱۰ بهمن‌ماه در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه‌های لرستان که با حضور علیرضا کلانتر مهرجردی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کشور برگزار شد، با اشاره به برگزاری دومین دوره طرح ملی رستا در لرستان اظهار کرد: در این پویش با همکاری لرستان و مناطق مختلف نزدیک به ۱۵ هزار عنوان کتاب به ارزش نزدیک به دو میلیارد تومان به دبیرخانه رسید.
وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی اولین مجموعه انتشارات بعد از انقلاب اسلامی است که تاکنون بیش از ۱۲ هزار عنوان کتاب چاپ کرده است.
این مسئول اضافه کرد: این نهاد حدود ۳۰ سال است که در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه نیز مراسم‌ گرامیداشت اهالی قلم و نویسندگان داشته و جشنواره‌هایی انتخاب کتاب سال دانشجویی و پایان‌نامه دانشجویی را برگزار می‌کنیم.
علی‌اکبرزاده با اشاره به برگزاری مسابقات ملی ارائه سه دقیقه‌ای سدید در سطح دانشگاه‌های کشور بیان کرد: حلقه‌های مطالعه دانشجویان نیز در ۱۰ استان تشکیل شده که در این حلقه‌ها دانشجویان بر مسائل روز متمرکز می‌شوند که یکی از این موضوعات انتخابات است.
رئیس سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاددانشگاهی تأکید کرد: امیدوارم بتوانیم برنامه‌ها و طرح‌های حوزه نشر و مطالعه را در مجموعه جهاددانشگاهی تقویت کنیم.
انتهای پیام