برگزاری نمایشگاه نقاشی ایرج شافعی در گالری «طراحی هنر»

به گزارش پایگاه خبری سردبیر، ایرج شافعی مجموعه جدیدی از نقاشی‌هایش را پنجشنبه ۲۴ بهمن تا ۶ اسفند در گالری «طراحی هنر» به نمایش می‌گذارد که موضوع نوزدهمین نمایشگاه انفرادی او طبیعت بیجان است. این هنرمند معاصر در خلق آثارش کوشیده به آثار تاریخی جانی دوباره ببخشد. در توضیح ایرج شافعی از این نمایشگاه آمده […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر، ایرج شافعی مجموعه جدیدی از نقاشی‌هایش را پنجشنبه ۲۴ بهمن تا ۶ اسفند در گالری «طراحی هنر» به نمایش می‌گذارد که موضوع نوزدهمین نمایشگاه انفرادی او طبیعت بیجان است.
این هنرمند معاصر در خلق آثارش کوشیده به آثار تاریخی جانی دوباره ببخشد.
در توضیح ایرج شافعی از این نمایشگاه آمده است: «در این نمایشگاه تلاش کرده‌ام پلی باشم بین ارزش‌های قدیمی سرزمینم و جهان معاصر پرتکاپو تا بتوانم معنای فرهنگی فردی خود را بیابم و نشانه‌ای از حضور و کوششم را در این زمینه به نمایش بگذارم.»
تازه‌ترین نمایشگاه نقاشی ایرج شافعی روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ساعت ۱۷ تا ۲۰ افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۶ اسفند از ساعت ۱۰ تا ۲۰ به نشانی ولی‌عصر، نرسیده به زعفرانیه، پلاک ۲۸۸۰، گالری «طراحی هنر» مراجعه کنند. این گالری روزهای چهارشنبه تعطیل است.