برگزاری وبینار «روابط عمومی، سواد رسانه‌ای و افکار عمومی»

به مناسبت هفته روابط عمومی وبینار آموزشی با عنوان «روابط عمومی و سواد رسانه‌ای و افکار عمومی» توسط روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان و خبرگزاری دانشجویان ایران سردبیر پرس منطقه همدان برگزار می‎‌شود. به گزارش سردبیر پرس، به مناسبت هفته روابط عمومی وبینار آموزشی با عنوان «روابط عمومی، سواد رسانه‌ای و افکار عمومی» به همت روابط […]

به مناسبت هفته روابط عمومی وبینار آموزشی با عنوان «روابط عمومی و سواد رسانه‌ای و افکار عمومی» توسط روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان و خبرگزاری دانشجویان ایران سردبیر پرس منطقه همدان برگزار می‎‌شود.
به گزارش سردبیر پرس، به مناسبت هفته روابط عمومی وبینار آموزشی با عنوان «روابط عمومی، سواد رسانه‌ای و افکار عمومی» به همت روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان و خبرگزاری دانشجویان ایران(سردبیر پرس) برگزار می‎‌شود.

این وبینار دومین نشست مجازی به مناسبت هفته روابط عمومی است که با حضور دکتر احمد یحیایی محقق، مشاور و مدرس روابط عمومی و دکتر داود زارعیان بنیانگذار انجمن تخصصی روابط عمونی ایران و مدرس دانشگاه ویژه روابط عمومی‌ها و خبرنگاران و اصحاب رسانه کشور برگزار خواهد شد.

این وبینار یکشنبه دوم خرداد ساعت ۱۰ تا ۱۲ بر بستر سامانه آموزشی جهاددانشگاهی(امجد) استان همدان برگزار و به شرکت‌کنندگان نیز گواهینامه ضمن خدمت اعطا می‌شود.

بنابر اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، علاقه‌مندان می توانند از طریق ورود به لینک Amjad.jde.ir/hm و با پسورد jdh۰۰۵ در وبینار شرکت کنند.

انتهای پیام