برگزاری ۲۰ عنوان برنامه به مناسبت ۱۲ فروردین ماه در بام ایران

موسی انصاری در گفتگو با سردبیر پرس با بیان اینکه شب ۱۲ فروردین ماه در مساجد محوری استان ویژه برنامه گرامی داشت جمهوری اسلامی برگزار می‌شود، اظهار کرد: روز جمعه در میعادگاه نماز جمعه سراسر چهار محال و بختیاری بیانیه ۱۲ فروردین قرائت و با آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب تجدید میثاق خواهد شد. […]

موسی انصاری در گفتگو با سردبیر پرس با بیان اینکه شب ۱۲ فروردین ماه در مساجد محوری استان ویژه برنامه گرامی داشت جمهوری اسلامی برگزار می‌شود، اظهار کرد: روز جمعه در میعادگاه نماز جمعه سراسر چهار محال و بختیاری بیانیه ۱۲ فروردین قرائت و با آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب تجدید میثاق خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های فرهنگی، عنوان کرد: ۲۰ عنوان برنامه به مناسبت روز جمهوری اسلامی در چهار محال و بختیاری برگزار خواهد شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نشست‌ها و سخنرانی‌های تبیینی در شهرستان‌های ۱۰ گانه برگزار می‌شود، تصریح کرد: مردم استان با حضور در نماز جمعه با نظام جمهوری اسلامی اعلام همبستگی خواهند کرد.
انصاری از اجرای پویش اهتزاز پرچم افتخار خبر داد و گفت: ویژه برنامه ۱۲ فروردین ماه در مسجد جامع شهرکرد بعد از اقامه نماز مغرب و عشا برگزار می‌گردد.
وی به محورهای اصلی برنامه‌های ۱۲ فروردین ماه اشاره کرد و افزود: معرفی ماهیت انقلاب اسلامی به نسل جوان، ترویج و تقویت نمادهای هویت ایرانی و اسلامی، معرفی نقش مؤثر و سازنده مردم در شکل گیری انقلاب اسلامی، تجلیل از مقام بنیانگذار انقلاب و تبیین اصل جدایی ناپذیری دین از سیاست از جمله محورهای این برنامه‌ها است.