بزرگترین باند قاچاق احشام در آذربایجان غربی مهار شد

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ عباس مرادی افزود: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق احشام، مرزبانان هنگ مرزی پیرانشهر در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی توانستند با شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان احشام، مانع از خروج این تعداد از احشام شوند. وی با اشاره به ارزش ۲۷ میلیارد ریالی احشام توقیف شده خاطر نشان کرد: پرونده […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ عباس مرادی افزود: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق احشام، مرزبانان هنگ مرزی پیرانشهر در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی توانستند با شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان احشام، مانع از خروج این تعداد از احشام شوند.
وی با اشاره به ارزش ۲۷ میلیارد ریالی احشام توقیف شده خاطر نشان کرد: پرونده قضائی در این رابطه تشکیل شده است و تلاش برای دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد.
سرهنگ مرادی افزود: با توجه به بعد مسافت و شرایط سخت جغرافیایی و وضعیت جوی نا مساعد منطقه پس از پیاده روی ۱۴ ساعته و هدایت احشام در این عملیات، قاچاقچیان با مشاهده مأموران مرزی عرصه را برخود تنگ دیده وبا استفاده از تاریکی هوا و عوارض طبیعی زمین، با رها کردن احشام از محل متواری و به آن سوی مرزها گریختند، تلاش برای شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار مأموران مرزبانی قرار دارد.

منبع : مهر نیوز