بستری ۷ کودک مبتلا به کرونا در بیمارستان کودکان کرمانشاه

فریبا ویسی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا یک بخش با ظرفیت ۲۶ تخت در بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی به بیماران کرونایی اختصاص داده شد و تا کنون حدود یک هزار و ۲۰۰ بیمار با تشخیص کرونا بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند. وی با اشاره به […]

فریبا ویسی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا یک بخش با ظرفیت ۲۶ تخت در بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی به بیماران کرونایی اختصاص داده شد و تا کنون حدود یک هزار و ۲۰۰ بیمار با تشخیص کرونا بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند.
وی با اشاره به اینکه کرمانشاه در پیک چهارم بیماری کرونا قرار دارد، افزود: تعداد بیماران بستری و سرپایی نسبت هفته گذشته شیب صعودی پیدا کرده و تقریباً ۲ تا سه برابر شده است.
رئیس بیمارستان کودکان محمد کرمانشاهی کرمانشاه تصریح کرد: در حال حاضر تعداد هفت کودک با تشخیص کرونا مثبت در بخش کرونا مرکز و ۶ نفر مشکوک به کرونا در بخش‌های دیگر بستری هستند.
ویسی خاطر نشان کرد: با توجه به آغاز موج چهارم کرونا و شیوع کرونا جهش یافته در استان کرمانشاه توصیه می‌شود بزرگ‌ترها بیشتر مراقب کودکان خود باشند.
وی بیان کرد: مردم دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک را بیش از گذشته رعایت کنند و از حضور در دورهمی ها و تجمعات پرهیز کنند.