بسته‌های معیشتی از چادرملو به مناطق سیل زده شرق کشور ارسال شد

به گزارش گروه بازرگانی سردبیر پرس، در آستانه دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در تداوم حمایت‌های مادی و معنوی و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به اقشار آسیب پذیر اقدام به تهیه و توزیع سبد معیشتی مشتمل بر ارزاق و اقلام مصرفی خانواده ها در بین […]

به گزارش گروه بازرگانی سردبیر پرس، در آستانه دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در تداوم حمایت‌های مادی و معنوی و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به اقشار آسیب پذیر اقدام به تهیه و توزیع سبد معیشتی مشتمل بر ارزاق و اقلام مصرفی خانواده ها در بین خانوارهای کم برخوردار کشور کرد.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: این کمکها با همراهی پیمانکاران، مشاوران و کارگران این مجموعه تهیه شده و در حال ارسال به سیل زدگان دو استان کرمان و سیستان و بلوچستان همچنین مناطق محروم استان یزد هستیم.

ناصر تقی زاده افزود: شرکت چادرملو توانسته دستاوردهای چشمگیری در عمل به اقتصاد مقاومتی، مسئولیت اجتماعی، اشتغالزایی و جهش تولید و در نهایت توسعه پایدار منطقه از خود بر جا بگذارد و نقشی بی‌بدیل در راستای کمک به اقشار ضعیف در استان، محرومیت زدایی همچنین مقابله با بحران ویروس کرونا ایفاء کند و با توکل به خدا، اجرای این امور در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکت چادرملو این روزها موجب دلگرمی اقشار آسیب پذیر شده، به نحوی که با توجه به اهمیت اقدامات انجام شده حائز کسب نشان عالی مسئولیت اجتماعی شده و نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی به پاس خدمات موثر به شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اهدا شده است.

وی با بیان اینکه شرکت چادرملو در مسئولیت‌پذیری اجتماعی نوین نیز پیش قدم بوده است، افزود: در کنار تعهد به جامعه و کمک به اقشار آسیب پذیر، مسئولیت اجتماعی امروزه مفاهیمی مانند حفظ محیط زیست، رفاه کارکنان، کیفیت زندگی شهروندان از جمله مواردی است که به مفهوم مسئولیت اجتماعی نوین افزوده شده که شرکت چادرملو در این زمینه نیز پیشگام بوده است.

گفتنی است؛ شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با هدف توسعه مناطق کم برخوردار تاکنون حمایت های گسترده ای از برخی روستاها و مناطق محروم شهرهای اردکان، عقدا، خرانق و بهاباد در استان یزد کرده است.

منبع : مهر نیوز