بسکتبال سه‌نفره ایران به جام‌جهانی نرسید

تیم بسکتبال سه نفره مردان ایران از صعود به مسابقات جام جهانی بازماند. به گزارش سردبیر پرس، در ادامه مسابقات انتخابی جام‌جهانی بسکتبال سه نفره در قاره آسیا و اقیانوسیه، تیم ملی مردان ایران نیز با شکست نزدیک در بازی فینال از صعود به مسابقات جام‌جهانی بازماند. شنبه‌شب (۶ فروردین) در ادامه این مسابقات، تیم […]

تیم بسکتبال سه نفره مردان ایران از صعود به مسابقات جام جهانی بازماند.

به گزارش سردبیر پرس، در ادامه مسابقات انتخابی جام‌جهانی بسکتبال سه نفره در قاره آسیا و اقیانوسیه، تیم ملی مردان ایران نیز با شکست نزدیک در بازی فینال از صعود به مسابقات جام‌جهانی بازماند.
شنبه‌شب (۶ فروردین) در ادامه این مسابقات، تیم مردان ایران ابتدا در مرحله نیمه‌نهایی ۱۶ بر ۲۲ تیم قطر میزبان مسابقات را شکست داد تا به فینال مسابقات انتخابی صعود کند.
در دیدار فینال اما تیم ایران با وجود عملکرد خوب، در یک بازی نزدیک، نتیجه را تنها با یک امتیاز کمتر و با حساب ۲۱ – ۲۰ واگذار کرد تا همانند تیم زنان، از کسب جواز مسابقات جهانی باز بماند.
بسکتبالیست‌های ایران در نخستین دیدار خود ۲۱ – ۱۷ مالزی را شکست داده و در بازی دوم نیز ۲۱ – ۱۰ سریلانکا را از پیش رو برداشته بودند.
تیم بسکتبال سه نفره پسران ایران با ترکیب بهشاد عرب‌زاده، امیرحسین یازارلو، احسان دلیرزهان و امیرحسین رضایی‌فر در این رویداد حضور داشت. غفور کامروا به عنوان مدیرفنی و سیامک‌ ویسی به عنوان سرمربی هدایت این تیم را بر عهده داشتند.
به این ترتیب تیم نیوزلند به عنوان قهرمان قاره آسیا و اقیانوسیه، در جام جهانی حضور خواهد داشت.

انتهای پیام
منبع : ایسنا