بسیج الگوی گروه های مقاومت فلسطین است

به گزارش سردبیر پرس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در بیانیه‌ای به مناسبت سالروز تشکیل بسیج عنوان کرد امروز بسیج به به الگوی گروه‌های مقاومت فلسطین مبدل شده است. در متن این پیام آمده است: معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (رحمت الله علیه) در پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸، فرمان تأسیس سازمان بسیج مستضعفین […]

به گزارش سردبیر پرس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در بیانیه‌ای به مناسبت سالروز تشکیل بسیج عنوان کرد امروز بسیج به به الگوی گروه‌های مقاومت فلسطین مبدل شده است.
در متن این پیام آمده است:
معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (رحمت الله علیه) در پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸، فرمان تأسیس سازمان بسیج مستضعفین را با هدف متعالی تعلیم و تربیت نیروهای نخبه و متخصص انقلابی و اسلامی صادر فرمودند تا امروز ایران اسلامی با تکیه بر نسلی کوشا و پویا بر قله رفیع پیشرفت و ترقی بدرخشد و الگویی موفق برای امت اسلام گردد.
بسیجیان ولایت‌مدار و جان بر کف در طول چهل و چهار سال گذشته، مسؤولیت خطیر پاسداری و حراست از دین مبین اسلام، انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر عهده داشته و گوش به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) در برابر تجاوز و نفوذ استکبار جهانی و دشمنان تا بن دندان مسلح، مقتدرانه و استوار ایستاده است.
مکتب بسیج با درآمیختن دانش و روحیه انقلابی بهترین فرصت را برای آبادانی و پیشرفت ایران اسلامی مهیا کرده و بسیجیان سلحشور با بکارگیری تخصص، اراده و عشق به اسلام و میهن اسلامی در همه عرصه‌های دفاعی، عمرانی، دانشگاهی، سلامت و امنیت حضوری فعال و دلسوزانه داشته و به جهانیان درس مقاومت، سازندگی، وفاداری، آزادگی و شهادت داده‌اند.
نهاد مقدس بسیج در طول عمر بابرکت انقلاب اسلامی صادقانه و بی‌منت در خدمت پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و به دور از هرگونه حاشیه تنها به انجام رسالت الهی خویش به بهترین شکل ممکن مشغول است.
گواه این ادعا اهدای هزاران شهید در راه دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (سلام الله علیها)، حوزه سلامت در دوران شیوع بیماری کرونا و همچنین امنیت کشور در اغتشاشات سال گذشته است؛ انقلاب اسلامی ایران با خون پاک این شهدای والامقام به‌ویژه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی به اوج اقتدار و بالندگی جهانی رسیده و اکنون به تنها امید نیروهای مقاومت اسلامی و گروه‌های آزادی‌خواه تبدیل شده است.
امروز گروه‌های مقاومت اسلامی فلسطین با الگوبرداری از مکتب الهی بسیج به کابوس رژیم نامشروع، غاصب و دژخیم صهیونیستی و دولت‌های جنایتکار غربی حامی آن مبدل شده و با عملیات پیروزمندانه طوفان الاقصی هیمنه پوشالی استکبار جهانی را شکسته و معادلات منطقه از جمله عادی سازی روابط برخی از کشورهای عربی با اسرائیل را به محاق فراموشی سپرده‌اند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن گرامیداشت هفته بسیج و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای والامقام بسیجی به‌ویژه شهیدان مدافع حرم و امنیت، از نقش‌آفرینی مؤثر و حضور پرشور بسیجیان مخلص و غیور استان گیلان در صحنه‌های مختلف خدمت‌گزاری به ویژه مناسبت‌های مذهبی و انقلابی تقدیر و تشکر کرده و تاکید می‌نماید نقش بسیجیان دلاور و سلحشور در دفاع از ایران بزرگ، پیشرفت و توسعه کشور، تداوم و تعالی انقلاب اسلامی در سایه رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و همچنین تحقق گام دوم انقلاب، ایجاد تمدن نوین اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امید مستضعفان جهان حضرت ولی‌عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بی‌بدیل بوده و به مدد الهی و تلاش جبهه مقاومت نابودی کامل غده سرطانی اسرائیل و شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار بسیار نزدیک است.

منبع : خبرگزاری مهر