بسیج بزرگترین پشتوانه انقلاب اسلامی ایران است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسن زارعی ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی و گرامیداشت هفته بسیج، ضمن تبریک هفته مبارک بسیج، بسیج را بازوی توانمند امام و رهبری خواند و اظهار کرد: بسیج همان طور که امام (ره) فرمودند ریشه در صدر اسلام دارد و شجره طیبه است که همه از آن استفاده می‌کنند و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسن زارعی ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی و گرامیداشت هفته بسیج، ضمن تبریک هفته مبارک بسیج، بسیج را بازوی توانمند امام و رهبری خواند و اظهار کرد: بسیج همان طور که امام (ره) فرمودند ریشه در صدر اسلام دارد و شجره طیبه است که همه از آن استفاده می‌کنند و از خدمات شایان این درخت تناور در طول انقلاب اسلامی استفاده شده است.
وی بیان کرد: هفته بسیج، بزرگداشت جان فشانی‌هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است و برای تداوم انقلاب اسلامی همواره پشت سر رهبری عالی‌قدر، امید مستضعفان عالم و خار چشم استکبار و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی هستند.
حجت‌الاسلام رستمی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد تصریح کرد: بی‌تردید، اندیشه و تفکر بسیجی به عنوان فراگیرترین و ماندگارترین اندیشه، همواره تفکری پویا، زنده و مصون بخش کشور، در مقابل تمامی حوادث، تهدیدات و ناملایماتی است که به جامعه شور، نشاط و حیات می‌بخشد.
وی به نقش و جایگاه بالا و تأثیرگذار بسیج در پیشبرد اهداف اسلامی در سطح کشور اشاره کرد و خواستار ارائه برنامه‌های مرتبط توسط اعضا، جهت بررسی و اجرا در هفته بسیج شد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد همچنین خواستار همکاری و مشارکت تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی در برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان شد.

منبع : مهر نیوز