بسیج سازندگی آسفالت مجتمع دامداران بجنورد را اجرا کرد

علی حمیدی منش در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس از افتتاح پروژه بهسازی و آسفالت معابر مجتمع گاوداران ینگه قلعه بجنورد خبر داد و اطهار کرد: این پروژه از جمله اقدامات و همکاری‌های مجموعه بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بجنورد و جهاد کشاورزی در راستای خدمت رسانی به یکی از نقاط اصلی دامداری‌های مرکز استان بود. […]

علی حمیدی منش در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس از افتتاح پروژه بهسازی و آسفالت معابر مجتمع گاوداران ینگه قلعه بجنورد خبر داد و اطهار کرد: این پروژه از جمله اقدامات و همکاری‌های مجموعه بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بجنورد و جهاد کشاورزی در راستای خدمت رسانی به یکی از نقاط اصلی دامداری‌های مرکز استان بود.
مسؤول بسیج سازندگی بجنورد با اشاره به بره مندی ۳۰۰ مجموعه مستقر در این مجتمع تصریح کرد: مجتمع گاوداران ینگه قلعه بجنورد، ظرفیتی بالغ بر ۱۵ هزار رأس دام سنگین را دارد.
وی همچنین به حجم عملیات عمرانی انجام شده در این مجموعه نیز اشاره کرد و گفت: پروژه آسفالت و بهسازی مجتمع گاوداران ینگه قلعه بالغ بر ۱۰ هزار مترمربع عملیات عمرانی را در بر داشته است.
حمیدی منش اعتبار اجرای این طرح را بیش از ۳۶ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این طرح با مشارکت گروه‌های جهادی، بسیج سازندگی، ناحیه مقاومت بسیج بجنورد و همچنین همیاری دامداران اجرایی شده است.

منبع : خبرگزاری مهر