بهترین های نوجوانان ایران تا پیش از دیدار با مراکش

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم فوتبال نوجوانان ایران در رقابت‌های جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی و در مرحله گروهی، با تیم‌های برزیل، انگلیس و نیوکالدونیا در گروه C حضور داشت که شاگردان حسین عبدی موفق شدند با دو پیروزی و یک شکست و با کسب ۶ امتیاز با قرار گرفتن در رده سوم […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم فوتبال نوجوانان ایران در رقابت‌های جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی و در مرحله گروهی، با تیم‌های برزیل، انگلیس و نیوکالدونیا در گروه C حضور داشت که شاگردان حسین عبدی موفق شدند با دو پیروزی و یک شکست و با کسب ۶ امتیاز با قرار گرفتن در رده سوم به عنوان یکی از تیم‌های برتر سوم گروه‌ها به دور حذفی این مسابقات راه پیدا کنند.
تیم حسین عبدی مقابل برزیل و نیوکالدونیا به برتری دست یافت و در دیدار با انگلیس با اشتباه آرشا شکوری در دقایق پایانی نتیجه تساوی را با شکست عوض کرد تا در رده سوم گروه C جای بگیرد. نوجوانان کشورمان فردا سه شنبه ۲۹ آبان و در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم مراکش خواهند رفت.
در پایان مرحله گروهی و با اعلام سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، بازیکنان ایران آمار خوبی را از خود به ثبت رسانده اند که در ادامه آن را می‌خوانید.
بیشترین تعداد سیو: آرشا شکوری (۵۰)
بیشترین تلاش برای پرس حریفان: اسماعیل قلی زاده (۹۰)
بیشترین دریافت‌ها بین خط هافبک و خط دفاعی: ابوالفضل مرادی (۳۶)
بیشترین دریافت توپ: ماهان صادقی (۱۰۵)
بیشترین دفع حمله: یعقوب براجعه (۳۵)
بیشترین استارت سرعت: یعقوب براجعه (۱۹۲)
بیشترین میزان دوندگی: امیرمحمد رزاقی نیا (۷۴/ ۳۴‬ کیلومتر)
بیشترین تلاش برای گلزنی: اسماعیل قلی زاده (۱۳)
بیشترین تعداد پاس: امیرمحمد رزاقی نیا (۱۰۵)
بیشترین گل: کسری طاهری (۲)
تیم‌های ایران و مراکش فردا سه شنبه ۲۹ آبان از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه گلورا بونگ تومو شهر سورابایا اندونزی رو در روی هم قرار می‌گیرند.