بهره‌برداری از طرح‌های دانش بنیان آغاز شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بهره برداری از چند طرح بزرگ دانش بنیان و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دقایقی پیش با حضور حجت الاسلام حسن روحانی و به صورت تصویری آغاز شد. در ۶۱ برنامه از افتتاح طرح‌های ملی، علاوه بر رونمایی از واکسن آنفلونزای فصلی (انسانی) گرم دره البرز، خط تولید […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بهره برداری از چند طرح بزرگ دانش بنیان و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دقایقی پیش با حضور حجت الاسلام حسن روحانی و به صورت تصویری آغاز شد.
در ۶۱ برنامه از افتتاح طرح‌های ملی، علاوه بر رونمایی از واکسن آنفلونزای فصلی (انسانی) گرم دره البرز، خط تولید موتور سه سیلندر کم مصرف یورو ۶ و آزمایشگاه ملی قوای محرکه در تهران و قزوین، طرح تولید یک رام قطار هفت واگنه مترویی در تهران، ‌رونمایی از ناحیه نوآوری دانشگاه شریف تهران، خط تولید ۵ محصول زیست فناوری در تهران شامل: واکسن آنتی یرسین، پروبیوتیک تخصصی پیشگیری از سالمونلا، کرم اگزماپروبیوتیک، توکسین بایندر چهار جزیی پروبیوتیک و استارتر لبنی طرح‌هایی هستند که با دستور رئیس جمهور بهره برداری می‌شوند.
این طرح‌های دانش بنیان و نوآوری با سرمایه گذاری سه هزار و ۴۶۲ میلیارد تومان برای هفت هزار و ۵۹۵ نفر اشتغال ایجاد می‌کند.