بهره برداری از ۵۲ عنوان طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان ایجرود

به گزارش سردبیر پرس، روح الله جعفری در مراسم دیدار با امام جمعه زرین آباد افزود: با بهره برداری از این طرح ها علاوه بر ارتقاء شاخص های توسعه شهرستان، زمینه اشتغال ۲۰ نفر به صورت مستقیم فراهم خواهد آمد. وی تصریح کرد: بهره برداری از واحد تولید مربا و مارمالاد با ۵۵ میلیارد ریال […]

به گزارش سردبیر پرس، روح الله جعفری در مراسم دیدار با امام جمعه زرین آباد افزود: با بهره برداری از این طرح ها علاوه بر ارتقاء شاخص های توسعه شهرستان، زمینه اشتغال ۲۰ نفر به صورت مستقیم فراهم خواهد آمد.
وی تصریح کرد: بهره برداری از واحد تولید مربا و مارمالاد با ۵۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری و ایجاد ۱۵ فرصت شغلی، طرحی است که در بخش کشاورزی به بهره برداری خواهد رسید.
فرماندار ایجرود همچنین افزود: در دهه فجر امسال ۴۱ پروژه با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار در حوزه بهبود محیط روستایی، ۲ طرح گاز رسانی به روستاهای آرمتلو و قراقیه با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال، بهره برداری از یک باب فضای آموزشی با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار و چندین طرح دیگر از جمله مهمترین پروژه هایی است که امسال به بهره برداری خواهد رسید.
جعفری با اشاره به برنامه های فرهنگی تدارک دیده شده این ایام، اظهار داشت: ۴۵ عنوان برنامه برای گرامیداشت دهه مبارک فجر پیش بینی شده است.
فرماندار ایجرود افزود: دیدار با امام جمعه شهرستان، عطر افشانی مزار شهدا، اجرای یادواره های شهدا در مناطق مختلف شهرستان و اجرای مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی از جمله مهمترین برنامه های فرهنگی این شهرستان به شمار می رود.
جعفری با اشاره به گسترش سویه جدید کرونا در کشور و به تبع آن در شهرستان ایجرود تصریح کرد: به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پیشگیری از شیوع این ویروس احتمال لغو برنامه های جمعی وجود دارد.
امام جمعه زرین آباد نیز در این جلسه با تبریک آغاز دهه مبارک فجر گفت: ممانعت رژیم پهلوی نیز نتوانست مانع از ورود حضرت امام خمینی (ره) به کشور شود و در چنین روزی زمینه ورود امام راحل به کشور و پیروزی انقلاب اسلامی مهیا شد.
حجت الاسلام والمسلمین مقدمی افزود: بسیاری پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی را محتمل نمی دانستند، غافل از اینکه دست غیب الهی شامل حال انقلاب شده و در لحظه ای حساس سرنوشت کشور را طور دیگری رقم زده است.
وی تصریح کرد: دستاوردهای قبل و بعد از انقلاب بر هیچکس پوشیده نیست و به برکت انقلاب اسلامی امروز شاهد رشد و شکوفایی کشور هست ایم.
امام جمعه زرین آباد اظهار داشت: امروز نیز شاهد این هستیم که برخی با عدم مدیریت صحیح، اسباب تضعیف نظام را فراهم آورده اند ولی مردم هم هوشیار هستند و فریب مکر دشمنان را نخواهند خورد.