به صدا درآمدن آژیر خطر در سرزمین های اشغالی/شلیک راکت از غزه

به گزارش سردبیر پرس به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی شامگاه جمعه از به صدا درآمدن آژیر خطر در سرزمین‌های اشغالی خبر دادند. بر اساس این گزارش، منابع فلسطینی از شلیک موشک‌های مقاومت از نوار غزه به سمت فلسطین اشغالی در واکنش به تجاوز رژیم صهیونیستی خبر دادند. در همین راستا، گروهان‌های قدس شاخه […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی شامگاه جمعه از به صدا درآمدن آژیر خطر در سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.
بر اساس این گزارش، منابع فلسطینی از شلیک موشک‌های مقاومت از نوار غزه به سمت فلسطین اشغالی در واکنش به تجاوز رژیم صهیونیستی خبر دادند.
در همین راستا، گروهان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین شامگاه جمعه چندین راکت را به سمت فلسطین اشغالی شلیک کرد.
منابع فلسطینی از شنیده شدن صدای آژیر خطر در اشدود، عسقلان و مناطق مجاور غزه و نیز غوش دان، بات یام، حولون و ریشون لتسیون در تل آویو خبر دادند.
این در حالی است که حملات هوایی جنگنده‌های صهیونیست به نوار غزه ادامه دارد.
گروهان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در بیانیه کوتاهی اعلام کرد که در چارچوب واکنش اولیه به جنایت ترور تیسیر الجعبری و برادران شهیدش، بیش از ۱۰۰ راکت را به سمت تل آیو، فلسطین اشغالی و مناطق مجاور غزه شلیک کرده است.
منابع صهیونیستی از اصابت یک فروند راکت به عسقلان در پی شلیک موشک های مقاومت از غزه خبر دادند.

منبع : مهر نیوز