بیانیه «حزب الله» درباره حمله توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به لبنان

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المنار، حزب الله لبنان در رابطه با حمله توپخانه‌ای بامداد امروز دوشنبه ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است که دشمن صهیونیستی حدود ساعت ۱:۵۵ بامداد دوشنبه چندین گلوله توپ به سمت مناطقی در جنوب لبنان شلیک کرده است. در ادامه […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المنار، حزب الله لبنان در رابطه با حمله توپخانه‌ای بامداد امروز دوشنبه ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است که دشمن صهیونیستی حدود ساعت ۱:۵۵ بامداد دوشنبه چندین گلوله توپ به سمت مناطقی در جنوب لبنان شلیک کرده است.
در ادامه این بیانیه آمده است که ۶ گلوله توپ به شهرک‌های علما الشعب و طیر حرفا، ۱۰ گلوله هم به منطقه ام الرب در جنوب شهرک الضهیره و ۸ گلوله توپ دیگر به منطقه کوه باسیل در غرب شهرک رامیه اصابت کرده است.
حزب الله تاکید کرد که دشمن صهیونیستی همزمان با حملات توپخانه‌ای به جنوب لبنان، اقدام به شلیک ۲۰ گلوله منور در آسمان شهرک‌های شیحین، مروحین و زبقین کرده که در پی آن آتش‌سوزی‌هایی در این مناطق به وقوع پیوست.
این بیانیه می‌افزاید که دشمن صهیونیستی رأس ساعت ۳:۳۰ بامداد مجدداً ۹ گلوله توپ دیگر به سمت منطقه‌ای در حدفاصل شهرک‌های حامول و طیر حرفا شلیک کرده است. این حملات تلفات جانی نداشته است.

منبع : مهر نیوز