«بیرو» در خرم‌آباد اکران می‌شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، دبیرخانه چهلمین جشنواره فیلم فجر، ظهر امروز لیست فیلم‌های قابل اکران در هفتمین جشنواره فیلم فجر لرستان را اعلام کرد که بر این اساس فیلم سینمایی «بیرو» که به داستان زندگی علیرضا بیرانوند، دروازبان لرستانی تیم ملی ایران می‌پردازد، دوشنبه ۱۸ بهمن ماه در سینما استقلال خرم آباد اکران خواهد […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، دبیرخانه چهلمین جشنواره فیلم فجر، ظهر امروز لیست فیلم‌های قابل اکران در هفتمین جشنواره فیلم فجر لرستان را اعلام کرد که بر این اساس فیلم سینمایی «بیرو» که به داستان زندگی علیرضا بیرانوند، دروازبان لرستانی تیم ملی ایران می‌پردازد، دوشنبه ۱۸ بهمن ماه در سینما استقلال خرم آباد اکران خواهد شد.

طبق لیست اعلام شده از سوی دبیرخانه چهلمین جشنواره فیلم فجر، ۱۶ فیلم از بخش سودای سیمرغ این رویداد از جمعه پانزدهم بهمن ماه تا جمعه ۲۲ بهمن ماه به مدت یک هفته در لرستان به روی پرده خواهد رفت.

علاوه بر «بیرو» به کارگردانی «مرتضی علی عباس میرزایی»، فیلم‌های سینمایی «خائن کشی»، «درب»، «ملاقات خصوصی»، «ماهان»، «مرد بازنده»، «هناس»، «بدون قرار قبلی»، «شب طلایی»، «موقعیت مهدی»، «شادروان»، «برف آخر»، «شهرک»، «علف زار»، «دسته دختران» و «ضد» نیز برای علاقه مندان لرستانی سینما اکران می‌شود.

فیلم‌های این دوره در دو سانس و از ساعت ۱۸ تا ۲۰ و ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در دو سالن یک و دو سینما استقلال اکران می‌شوند و فروش بلیط نیز به صورت اینترنتی و از طریق سایت اختصاصی جشنواره خواهد بود.

بنا بر این گزارش، جدول اکران فیلم‌های جشنواره، تا ظهر فردا از طریق پرتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سایت سینما استقلال و تبلیغات میدانی سطح شهر اطلاع رسانی خواهد شد.