بیش‌از ۴ میلیون تن کالا در سیستان و بلوچستان پارسال جابجا شده است

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، تیمور باقری با بیان اینکه ۷۰ شرکت حمل و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، اظهار داشت: فرآورده‌های نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می‌دهند. […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، تیمور باقری با بیان اینکه ۷۰ شرکت حمل و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، اظهار داشت: فرآورده‌های نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می‌دهند.
وی حمل کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم را اولویت اصلی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان دانست و افزود: سال گذشته با توجه به شرایط سخت کرونایی در کشور و نیاز نهاده‌های دامی برای استان جابجایی این کالا از بندر امام خمینی (ره) با استفاده از بسیج امکانات دستگاه‌های ماشین آلات این اداره کل صورت گرفت و همچنین تخلیه به موقع کالاهای اساسی از بندر چابهار به خوبی با همکاری سایر استان‌ها مدیریت شد به طوری که هیچ‌گونه خللی در روند جابجایی کالا صورت نگرفت.
معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی رانندگان سخت کوش و فعالان حوزه حمل و نقل جاده‌ای گفت: وضعیت حمل و نقل عمومی جاده‌ای کالا در حال حاضر در استان کاملاً عادی و روان است.
وی تصریح کرد: هم‌اینک ۹ هزار و ۲۲۲ راننده، هفت هزار و ۱۶ دستگاه ناوگان باری با متوسط عمر بیش‌از ۱۵ سال و سه پایانه بار در بخش حمل و نقل عمومی جاده‌ای داخلی کالای سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کنند.