بیش از ۱۰۰ برنامه طی هفته نیروی انتظامی در گلستان برگزار می شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار محمدسعید فاضل دادگر شامگاه جمعه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص برنامه های هفته نیروی انتظامی اظهارکرد: برنامه های هفته نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس هوشمند و امنیت پایدار از ۱۷ تا ۲۴ مهرماه برگزار خواهد شد. فرمانده انتظامی گلستان افزود: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار محمدسعید فاضل دادگر شامگاه جمعه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص برنامه های هفته نیروی انتظامی اظهارکرد: برنامه های هفته نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس هوشمند و امنیت پایدار از ۱۷ تا ۲۴ مهرماه برگزار خواهد شد.
فرمانده انتظامی گلستان افزود: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا با بیان عملکرد ناجا نسبت به جلب اعتماد عمومی، افزایش احساس امنیت و در نتیجه افزایش سرمایه اجتماعی اقدام شود.
فاضل دادگر گفت: طی این هفته بیش از ۱۰۰ برنامه اجتماعی، فرهنگی و انتظامی اجرا خواهد شد و برنامه‌ها با اجرای صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ۱۷ مهرماه آغاز می‌شود.
وی بیان کرد: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار با علما، حضور در نماز جمعه، اجرای برنامه‌های اقتدار پلیس، تجلیل از حافظان امنیت، نشست علمی و تخصصی با اساتید، تجلیل از افراد نمونه در رعایت نکات، همایش موتورسواران قانونمند، دوچرخه سواری همیاران پلیس، اجرای نمایشی عملیات در حوزه پلیس مبارزه با مواد مخدر و نمایشگاه توانمندی‌های پلیس از جمله برنامه‌هایی است که طی این هفته در استان اجرا خواهد شد.
منبع : مهر نیوز