بیش از ۶۰۰۰ برنامه طی دهه فجر در کردستان برگزار می شود

حجت الاسلام سید محمد سادات در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: امسال با شعار محوری «جشن ملی ۱۴۰۰» برنامه‌های ستاد دهه فجر در استان آغاز شده است و مردم نقش محوری را در اجرای این برنامه‌ها دارند. وی افزود: در همین راستا ۲۴ کمیته تخصصی از دو ماه قبل برنامه ریزی […]

حجت الاسلام سید محمد سادات در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: امسال با شعار محوری «جشن ملی ۱۴۰۰» برنامه‌های ستاد دهه فجر در استان آغاز شده است و مردم نقش محوری را در اجرای این برنامه‌ها دارند.

وی افزود: در همین راستا ۲۴ کمیته تخصصی از دو ماه قبل برنامه ریزی ویژه برای اجرای برنامه دهه فجر در استان را انجام داده اند و در همدلی و همکاری وصف ناشدنی این برنامه‌ها هم اکنون آغاز شده است.

حجت الاسلام سادات خاطرنشان کرد: بیش از ۶ هزار برنامه با موضوعات مختلف در مناطق شهری و روستایی استان شامل افتتاح طرح‌های عمرانی، برنامه‌های فرهنگی، دینی، قرآنی، مذهبی، جشنواره‌های ورزشی و فرهنگی از امروز ۱۲ بهمن تا یوم الله ۲۲ بهمن اجرا خواهد شد.

وی افزود: نواخته شدن زنگ انقلاب به صورت همزمان در تمامی مدارس شهری و روستایی استان و برپایی جشن انقلاب در مدارس مهمترین برنامه اولین روز از دهه مبارک فجر در سطح استان است.

منبع : مهر نیوز