بیمارستان سیار شهید شیخ‌الاسلام سنندج تجهیز می شود

بە گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاە اطلاع‌رسانی استانداری کردستان، این بیمارستان از مصوبات سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۸۸ بە کردستان و از مجهزترین بیمارستان‌های سیار کشور است. بیمارستان سیار شهید ماموستا شیخ الاسلام دارای بخش‌های مختلف داخلی، جراحی، کودکان، زنان، آزمایشگاە، اتاق عمل و رادیولوژی است که […]

بە گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاە اطلاع‌رسانی استانداری کردستان، این بیمارستان از مصوبات سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۸۸ بە کردستان و از مجهزترین بیمارستان‌های سیار کشور است.
بیمارستان سیار شهید ماموستا شیخ الاسلام دارای بخش‌های مختلف داخلی، جراحی، کودکان، زنان، آزمایشگاە، اتاق عمل و رادیولوژی است که هنگام حوادث غیر مترقبه و مواقع بحرانی در مدت زمان ۲۴ ساعت برپا می‌شود.
تجهیز و نگهداری این بیمارستان در حال حاضر نیازمند اعتبار است که اسماعیل زارعی کوشا دستور داد موضوع آن در نشست آتی ستاد بحران استان مطرح و اعتبار مورد نیاز آن تأمین شود.
استاندار کردستان عصر سه شنبه پیش از این بازدید با حضور بر مزار شهدای گمنام واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

منبع : مهر نیوز