بیمارستان ۱۳۵ تختخوابی شهید «حسین پور» لنگرود افتتاح شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ظهر پنجشنبه در سی و یکمین آئین پویش ره سلامت، بیمارستان ۱۳۵ تختخوابی جایگزین شهید «حسین پور» شهرستان لنگرود همزمان با افتتاح شش پروژه حوزه سلامت کشور از طریق ارتباط تصویری به وسیله رئیس جمهور و با حضور معاون وزیر راه و استاندار گیلان افتتاح شد. این بیمارستان در چهار […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ظهر پنجشنبه در سی و یکمین آئین پویش ره سلامت، بیمارستان ۱۳۵ تختخوابی جایگزین شهید «حسین پور» شهرستان لنگرود همزمان با افتتاح شش پروژه حوزه سلامت کشور از طریق ارتباط تصویری به وسیله رئیس جمهور و با حضور معاون وزیر راه و استاندار گیلان افتتاح شد.

این بیمارستان در چهار طبقه و با زیربنای ۱۱ هزار و ۴۴۳ مترمربع و هزینه ۲۸۰ میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز احداث و برای ۴۰۰ نفر اشتغالزایی شده است.

بیمارستان شهید حسین پور لنگرود دارای بخش‌های درمانگاه، اورژانس، تصویر برداری، فیزیوتراپی، بخش‌های بستری کودکان، زنان و زایمان، زنان LDR ، مراقبت ویژه (CCU)، مراقبت ویژه (ICU)، اعمال جراحی، بستری داخلی و بستری خارجی است.

دانشگاه علوم پزشکی گیلان ۷۰ طرح نیمه تمام عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۸۰ تا ۹۵ درصد و ۲۲ طرح عمرانی با پیشرفت بالای ۹۰ درصد دارد که طبق برنامه‌ریزی‌ها تا پایان اسفندماه امسال به بهره‌برداری خواهند رسید.

منبع : خبرگزاری مهر