بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو را آنلاین از بیمه دات کام بخرید!

به گزارش بازرگانی سردبیر پرس، بیمه در سال‌های اخیر به علت مزایا و خدماتی که ارائه می‌دهد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. همه روزه افراد برای بهبود سلامتی، رزومه شغلی و حتی کاهش خسارت‌های رانندگی خود از بیمه‌های متفاوت نظیر انواع بیمه خودرو، بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه ماشین استفاده می‌کنند. […]

به گزارش بازرگانی سردبیر پرس، بیمه در سال‌های اخیر به علت مزایا و خدماتی که ارائه می‌دهد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. همه روزه افراد برای بهبود سلامتی، رزومه شغلی و حتی کاهش خسارت‌های رانندگی خود از بیمه‌های متفاوت نظیر انواع بیمه خودرو، بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه ماشین استفاده می‌کنند. اگر نوبت تمدید بیمه شخص ثالث یا بیمه بدنه خودرو شما رسیده، پیشنهاد می‌کنیم این بار به جای منتظر ماندن در صف‌های طولانی ادارات بیمه و یا صرف یک نصف روز وقت برای رفتن به دفاتر حضوری، به صورت اینترنتی بیمه خود را خریداری کنید. چگونه؟ در این مطلب به طور کامل توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توانید بیمه شخص ثالث را آنلاین بخرید. این مطلب قصد داریم در رابطه با بیمه شخص ثالث اتومبیل و موتور همچنین بیمه بدنه که چند مورد از بیمه‌های امروزی به حساب می‌آیند، صحبت نماییم، به این منظور در ادامه با ما همراه باشید.
بیمه شخص ثالث برای تمامی وسایل نقلیه اعم از ماشین و موتور
هر راننده ای که وسیله نقلیه اعم از (اتومبیل، موتور، اتوبوس و …) دارد، می‌بایست نسبت به بیمه کردن آن اقدام نماید. بیمه شخص ثالث، بیمه‌ای اجباری برای تمام دارندگان وسایل نقلیه زمینی در برابر خسارات جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث است. در بیمه شخص ثالث، مالک وسیله نقلیه شخص اول به شمار می‌آید. شخص ثانی شرکت بیمه است که متعهد به جبران هزینه‌ها طبق قرارداد است (که در بیمه نامه با عنوان بیمه‌گر درج می‌شود) و در نهایت شخص ثالث فرد زیان دیده در حوادث رانندگی است (که منظور غیر از راننده مقصر است). تمامی اشخاصی که در یک حادثه تصادف، زیان مالی و جانی می‌بینند، تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار گرفته و این بیمه هزینه‌های مربوط به درمان، فوت و خسارات وارد شده به اموال را جبران می‌کند. در این گونه اتفاقات، راننده مقصر هم می‌تواند از مزایای بیمه حوادث راننده که شاخه‌ای جدید از بیمه شخص ثالث به شمار می‌آید استفاده کند.
پوشش‌های بیمه شخص ثالث خودرو شامل چیست؟
بیمه شخص ثالث دو نوع خسارات مالی و جانی یا همان خسارات بدنی شخص ثالث را پوشش می‌دهد و بیمه‌گر متعهد به پرداخت حداکثر پوشش بیمه شخص ثالث اتومبیل برای جبران خسارت‌های جانی و مالی مطابق حداکثر تعهدات توافقی در بیمه‌نامه شخص ثالث است.

عوامل موثر روی قیمت بیمه شخص ثالث خودرو
علاوه بر نرخ دیه که توسط قوه قضاییه مشخص شده و روی تعیین قیمت بیمه شخص ثالث خودرو به صورت مستقیم تاثیر می‌گذارد، نرخ بیمه شخص ثالث به عوامل دیگری نیست وابسته است که از آن جمله می‌توان به نوع خودرو، کاربری خودرو، تعداد سیلندر، جریمه دیرکرد، سقف تعهدات بیمه نامه و تخفیف عدم خسارت اشاره کرد. بنابراین نمی‌توان یک نرخ مشخص برای تمامی خودروها تعیین کرد و این امر نیازمند کار کارشناسی است که باید توسط کارشناسان شرکت‌های بیمه‌ای انجام شود. در نظر داشته باشید که حق بیمه پایه برای خودروهای سواری مسافرکش درون شهرها ۱۰% و خودروهای مسافرکش بیرون شهری ۲۰% بیشتر از میزان حق بیمه پایه‌ای است که برای خودروهای شخصی در نظر گرفته می‌شود.
برای استعلام قیمت، تمدید و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث خودرو به لینک زیر مراجعه نمایید:
https://bimeh.com/thirdparty
بیمه بدنه، بیمه‌نامه‌ای کاربردی برای خودروی شما
بیمه بدنه آنلاین خودروها، برای تضمین خسارت‌های احتمالی حوادث امری لازم و ضروری است. یکی از انواع بیمه‌هایی که برای رانندگان و وسایل نقلیه بسیار مفید واقع می‌شود؛ بیمه بدنه اتومبیل است. بیمه گزار با پرداخت مبلغ مشخص حق بیمه به شرکت بیمه‌گر و خرید بیمه بدنه، وسیله‌نقلیه خود را در برابر خطرات و حوادث احتمالی خودرو بیمه می‌کند. شرکت بیمه‌گر، طبق این بیمه ماشین، درصورت بروزحادثه، خسارت وارده را براساس شرایط بیمه‌نامه پرداخت نماید.
با توجه به گران بودن خودرو و قطعات یدکی از یک طرف و اجتناب ناپذیر بودن حوادث رانندگی، اهمیت بیمه‌نامه بدنه خودرو به شدت پررنگ می‌شود. به همین دلیل کارشناسان بیمه دات کام، خرید بیمه بدنه را به همه دارندگان خودرو مخصوصاً دارندگان خودروهای نامتعارف توصیه می‌کنند.
بیمه بدنه خودرو چه خسارت‌هایی را پوشش می‌دهد؟
پوشش‌های بیمه بدنه به دو دسته اصلی و فرعی (تبعی) یا اضافی تقسیم می‌شوند:
پوشش‌های اصلی بیمه بدنه شامل موارد زیر هستند:
سرقت کلی
خساراتی که حین نجات و انتقال خودرو به آن وارد می‌شود
رخ دادن حادثه برای اتومبیل
خساراتی که با رخ دادن حوادث آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه (آصا) به وسیله‌نقلیه بیمه‌شده و یا وسایل یدکی همراه آن‌ها وارد می‌شود.
خسارت‌های وارده به لاستیک و چرخ‌های اتومبیل بیمه شده. بیمه‌گر تعهد به پرداخت خسارت باتری خودرو و لاستیک‌ها تا مبلغی معادل ۵۰ درصد مبلغ نوی آن‌ها می‌دهد.
پوشش‌های الحاقی بیمه بدنه اتومبیل
خطرات زیر تحت پوشش اصلی بیمه بدنه ماشین نیستند؛ ولی بیمه گزاران با پرداخت مبلغ اضافی حق‌بیمه از پوشش‌های اضافی (خطرات فرعی) این بیمه‌نامه بهره‌مند می‌شوند:
دزدی در جای لوازم خودرو از قبیل رادیو پخش، رینگ، لاستیک، آینه‌ها و سایر لوازم خودرو
شکستن شیشه به علتی غیر از خطرات اصلی

غرامت عدم استفاده از خودرو درهنگام تعمیرات
حوادث طبیعی شامل سیل، زلزله، آتشفشان
حوادث ناشی از پاشیدن مواد شیمیایی نظیر اسید و رنگ
با توجه به تنوع پوشش‌های بیمه بدنه خودرو که در مواقع تصادف و خسارات می‌تواند پشتیبان خوبی برای جبران خسارات خودروی شما باشد، در صورت تمایل به استعلام قیمت، تمدید یا خرید آنلاین بیمه بدنه خودروی خود به لینک زیر مراجعه نمایید:
https://bimeh.com/carbody
خرید سریع و تمدید بی دردسر انواع بیمه خودرو: بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه از بیمه دات کام
شما کدام یک از این بیمه‌نامه ها را برای وسیله نقلیه خویش خریداری کرده‌اید؟ آیا بیمه‌نامه خود را سر موعد مقرر تمدید می‌کنید؟ با حرف‌هایی که در مورد رانندگی، بدون بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه زده شد، بهتر است بدون منتظر ماندن در صف‌های طولانی و بدون صرف زمان زیاد، بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خود را به صورت آنلاین و از سایت‌های معتبر خرید بیمه همچون bimeh.com تهیه کنید.
اگر قصد دارید بیمه‌نامه‌ای را خریداری نمایید، می‌توانید با کارشناسان بیمه دات کام همراه بوده و نسبت به انتخاب بهترین شرکت‌هایی که بیمه‌نامه ارائه می‌دهند اطلاعات داشته و بهترین انتخاب را داشته باشید.
بیمه دات کام در هر ساعتی از شبانه روز پشتیبان آنلاین دارد و می‌تواند به تمامی سوالات و ابهامات شما در خصوص خرید بیمه آنلاین پاسخ دهد.
برای ارتباط با کارشناسان بیمه دات کام و کسب اطلاعات بیشتر، درگاه‌های ارتباطی زیر در دسترس شماست:
وب سایت بیمه: https://bimeh.com/
نشانی :تهران، سعادت آباد، میدان تهرانی مقدم (کاج)، خیابان سرو شرقی، جنب بیمارستان پارسیان، پلاک ۱۷ طبقه ۶، واحد ۶کد پستی ۱۹۹۸۶۵۳۷۴۰
شماره تماس: ۰۲۱-۴۳۷۲
پست الکترونیکی: info@bimeh.com
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و سردبیر پرس در محتوای آن هیچ نظری ندارد.