تأخیر در پرداخت تسهیلات مسکن در اردبیل پذیرفته نیست

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید کمال‌الدین میرجعفریان شامگاه یکشنبه در نشست بررسی وضعیت مسکن محرومان در اردبیل، اظهار کرد: لازم است با احصای پروژه‌های در حال اجرای مسکن محرومان به تفکیک شهرستان‌ها و همکاری نهادها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط، اجرای این پروژه‌ها سرعت گیرد. وی تصریح کرد: ۱۵ هزار واحد مسکن محرومان در استان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید کمال‌الدین میرجعفریان شامگاه یکشنبه در نشست بررسی وضعیت مسکن محرومان در اردبیل، اظهار کرد: لازم است با احصای پروژه‌های در حال اجرای مسکن محرومان به تفکیک شهرستان‌ها و همکاری نهادها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط، اجرای این پروژه‌ها سرعت گیرد.
وی تصریح کرد: ۱۵ هزار واحد مسکن محرومان در استان اردبیل اجرا می‌شود که لازم است پروژه‌های در حال اجرای مسکن محرومان به تفکیک شهرستان‌ها احصا شده و با همکاری قرارگاه بسیج سازندگی، راه و شهرسازی و دستگاه اجرایی مربوط بر اساس تفاهم‌نامه، اجرای این پروژه‌ها سرعت گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به تسهیلات ودیعه مسکن که برای اجاره واحد مسکونی به اقشار نیازمند مصوب شده است، گفت: مساعدت بانک‌ها در پرداخت به موقع این تسهیلات به متقاضیان ضروری است.
میرجعفریان افزود: کم‌کاری و تأخیر در پرداخت این تسهیلات از سوی بانک‌ها پذیرفتنی نیست و باید با پیگیری از مرکز در راستای تشکیل پرونده و پرداخت آن اقدام کنند.