تأیید صلاحیت ۴۱ داوطلب انتخابات شورای شهر در اردستان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حمیدرضا تأملی بعدازظهر یک شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اتمام زمان بررسی نهایی شکایت‌های رسیده به هیئت نظارت استان اصفهان و پایان رسیدگی به اعتراضات، سه نفر دیگر از افراد داوطلب تأیید صلاحیت شدند و در مجموع ۴۱ نفر برای ورود به انتخابات شورای شهر با یکدیگر رقابت […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حمیدرضا تأملی بعدازظهر یک شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اتمام زمان بررسی نهایی شکایت‌های رسیده به هیئت نظارت استان اصفهان و پایان رسیدگی به اعتراضات، سه نفر دیگر از افراد داوطلب تأیید صلاحیت شدند و در مجموع ۴۱ نفر برای ورود به انتخابات شورای شهر با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

وی افزود: افراد تأیید صلاحیت شده از سوی هیئت نظارت استان یک نفر از اردستان و دو نفر از شهر زواره هستند و این تأیید صلاحیت امروز از سوی فرمانداری به آنان ابلاغ شد.

فرماندار اردستان با اشاره به عدم تأیید صلاحیت هشت نفر از اعضای ثبت نامی تصریح کرد: صلاحیت این هشت نفر شامل چهار نفر از اردستان، دو نفر از زواره و دو نفر از مهاباد مورد تأیید قرار نگرفت که در این بین، چهار نفر از سوی هیئت نظارت و چهار نفر از سوی هیئت اجرایی احراز صلاحیت نشدند.

وی با بیان اینکه پنج نفر به طور کلی از عرصه انتخابات انصراف دادند، خاطرنشان کرد: در نهایت از مجموع تأیید صلاحیت‌شدگان، ۱۴ نفر از اردستان، ۱۲ نفر از زواره و ۱۵ نفراز مهاباد هستند.

تأملی تاکید کرد: انتخابات شوراهای اسلامی شهر شهرستان اردستان در سه حوزه انتخابیه شامل اردستان، زواره و مهاباد برگزار می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر