تاثیر پذیری نسل جوان از فرهنگ غرب

به خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام سعید مهدوی شامگاه دوشنبه در مراسم جشن هفته وحدت شهرستان تالش اظهار کرد: وحدت نقطه تبلور تعالی جامعه اسلامی است. وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف، افزود: وحدت جامعه اسلامی دستاورد اثربخش انقلاب است و این مهم با کوشش و تلاش شهدا و رزمندگان به دست […]

به خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام سعید مهدوی شامگاه دوشنبه در مراسم جشن هفته وحدت شهرستان تالش اظهار کرد: وحدت نقطه تبلور تعالی جامعه اسلامی است.
وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف، افزود: وحدت جامعه اسلامی دستاورد اثربخش انقلاب است و این مهم با کوشش و تلاش شهدا و رزمندگان به دست آمده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه وحدت امت امنیت ساز است، گفت: نگاه وحدت آفرین حکمرانی کشور را به سمت توسعه، پیشرفت و امنیت پایدار می‌برد.
مهدوی با اشاره به اهمیت خوب گوش دادن و عمل به قرآن، اضافه کرد: افرادی که در خوب گوش دادن تمرین کردند و در عمل به قرآن کوشیدند به اثرگذارترین و ماندگارترین افراد تبدیل شدند.
وی با اشاره به روحیه عمل گرایی حاج قاسم در خوب گوش دادن و عمل به قرآن، افزود: محبوبیت حاج قاسم مرزها را در نوردیده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه امانت دار شهدا هستیم، گفت: نسبت به راه، روش و منش شهدا مسئولیت سنگینی داریم و باید در هر عرصه‌ای که فعالیت می‌کنیم نسبت به آن پایبند باشیم.
مهدوی با اشاره به برنامه ریزی دشمن در لایه‌های زندگی افراد، بیان کرد: تغییر سبک زندگی اسلامی به غربی دستور کار دشمن قرار دارد.
وی با اشاره به تأثیر پذیری نسل جوان از فرهنگ غرب، افزود: غرق فرهنگ غربی شدن آسیب‌های فراوان فرهنگی و اجتماعی دارد که باید برای نسل جوان تبیین شود.

منبع : خبرگزاری مهر