تامین زمین طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان های ایلام تعیین تکلیف شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسن بهرام نیا روز یکشنبه در نشست شورای تامین مسکن استان خواستار رفع مشکل زمین در برخی شهرستان‌ها برای طرح نهضت ملی مسکن شد و اظهار کرد: حداکثر ظرف دو هفته باید زمین‌های نهضت ملی مسکن در شهرستان‌ها تعیین تکلیف شود. وی در ادامه گفت: چنانچه مشکل زمین در شهرستان‌ها […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسن بهرام نیا روز یکشنبه در نشست شورای تامین مسکن استان خواستار رفع مشکل زمین در برخی شهرستان‌ها برای طرح نهضت ملی مسکن شد و اظهار کرد: حداکثر ظرف دو هفته باید زمین‌های نهضت ملی مسکن در شهرستان‌ها تعیین تکلیف شود.
وی در ادامه گفت: چنانچه مشکل زمین در شهرستان‌ها برای نهضت ملی مسکن طبق زمانبندی تعیین شده برطرف نشود فرمانداران شهرستان‌ها و مدیرکل راه و شهرسازی باید پاسخگو باشد.
نماینده عالی دولت در استان ایلام در خصوص مجوز ساخت ویلایی در استان، گفت: طبق پیگیری‌ها و موافقت‌های انجام شده در شهرستان‌هایی که زمین به قدر کافی موجود است می‌توان زمین‌های تک واحدی به متقاضیان واگذار شود.
وی خواستار شد رسانه‌ها و فضای مجازی استان در خصوص فرصت بسیار خوب طرح نهضت مسکن ملی اطلاع رسانی کنند.
استاندار ایلام ادامه داد: طرح نهضت ملی مسکن فرصتی بسیاری خوب برای خانه دار شدن متقاضیان است که باید از این فرصت در استان بخوبی استفاده شود.
بهرام نیا با تاکید بر تسریع در عملیات ساخت و سازها واحدهای نهضت ملی مسکن در استان گفت: برای حذف بوروکراسی اداری، کمیته‌ای متشکل از معاونت عمرانی استاندار و اداره کل راه شهرسازی و سایر دستگاه‌های ذی مدخل برای شتاب بخشی به ساخت‌های و سازهای در طرح ملی مسکن تشکیل می‌شود.

منبع : مهر