تاکید استاندار تهران بر نقش دانش‌آموزان در تمدن سازی اسلامی

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا فخاری بعد از ظهر یکشنبه در همایش مدیران مدارس سراسر کشور به میزبانی شهر تهران که با حضور حجت الاسلام ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، و دیگر مسئولان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: در آستانه بازگشایی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا فخاری بعد از ظهر یکشنبه در همایش مدیران مدارس سراسر کشور به میزبانی شهر تهران که با حضور حجت الاسلام ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، و دیگر مسئولان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: در آستانه بازگشایی مدارس هستیم و امید است تا فضای پر طراوت و پرنشاط آموزش را در سال تحصیلی جدید شروع کنیم.
وی با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در تربیت دانش آموزان گفت: باید تلاش کنیم تا در فضای آموزشی، آینده سازان در مسیر تمدن سازی اسلامی حرکت کنند.
استاندار تهران تاکید کرد: امروز برای استقلال کشور، توانمندی نظام و معرفی الگوی جدید به دنیا در استقلال کامل پای کار ایستاده‌ایم و انقلاب اسلامی محصول استقامت است و با تلاش مدیران و پیشکسوتان آموزش و پرورش در حوزه‌های علمی در رتبه‌های بالا قرار داریم.
فخاری با اشاره به یاری خداوند در امور مختلف گفت: این استقامت سبب شد تا با یاری خداوند همراه شود و در دفاع مقدس و حساس‌ترین شرایط نصرت خداوند تبدیل به موفقیت‌های بی بدیل شد و در حوزه آموزش و پرورش هم نصرت خداوند وجود دارد که البته شرط آن نصرت متقابل است.
وی خاطرنشان کرد: برای ایران آزاد و مستقل باید همه با استقامت تلاش کنیم تا آنچه به عنوان وظیفه قانونی در حوزه آموزش و پرورش داریم را محقق و اجرایی کنیم.