تاکید استاندار کرمانشاه بر رعایت جدی شیوه نامه‌های بهداشتی

استاندار کرمانشاه خواستار مشارکت بیشتر مردم برای قطع زنجیره انتقال کرونا شد و گفت: تنها با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی امکان کنترل بیماری فراهم می شود. به گزارش سردبیر پرس بهمن امیری مقدم در حاشیه جلسه ستاد ملی کرونا که به ریاست رئیس جمهور و با حضور استانداران، روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و […]

استاندار کرمانشاه خواستار مشارکت بیشتر مردم برای قطع زنجیره انتقال کرونا شد و گفت: تنها با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی امکان کنترل بیماری فراهم می شود. به گزارش سردبیر پرس بهمن امیری مقدم در حاشیه جلسه ستاد ملی کرونا که به ریاست رئیس جمهور و با حضور استانداران، روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و اعضای ستاد ملی کرونا به صورت ارتباط تصویری برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به مطرح شدن موضوع بازگشایی مدارس و مراکز آموزش عالی در ستاد ملی کرونا، در استان نیز باید شرایط بازگشایی مدارس فراهم شود، زیرا آموزش حضوری سبب ارتقای کیفیت آموزش می‌شود.
وی افزود: آموزش و پرورش باید تمهیدات لازم را برای جلوگیری از افت تحصیلی دانش آموزان پیش بینی کند.
امیری مقدم با تشریح وضعیت مناسب استان در خصوص کنترل بیماری کرونا گفت: خوشبختانه مردم استان تا کنون با رعایت اصول بهداشتی به کنترل بیماری کرونا کمک کردند که امیدواریم با همراهی بیشتر مردم در استفاده از ماسک و تزریق واکسن شاهد بهبود شرایط در آینده نیز باشیم.
استاندار کرمانشاه بیان داشت: بخش قابل توجهی از مردم استان نوبت اول و دوم واکسن را ترزیق کردند و استان در این زمینه شرایط مناسبی دارد و از مردم استان می‌خواهیم که نسبت به ترزیق دوز سوم نیز اقدام کنند تا استان از لحاظ گسترش سلامت و کنترل بیماری کرونا وضعیت بهتری پیدا کند.

منبع : سردبیر پرس