تبریک قالیباف برای قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد

به گزارش سردبیر پرس به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد و نایب قهرمانی کشتی فرنگی در رقابت‌های آسیایی را تبریک گفت. متن پیام قالیباف به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم موفقیت جوانان دلاور و سلحشور کشورمان در کسب مقام قهرمانی رشته […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد و نایب قهرمانی کشتی فرنگی در رقابت‌های آسیایی را تبریک گفت.
متن پیام قالیباف به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
موفقیت جوانان دلاور و سلحشور کشورمان در کسب مقام قهرمانی رشته کشتی آزاد و نایب قهرمانی در رشته کشتی فرنگی در رقابت‌های آسیایی موجب شادی و مسرت ملت بزرگوار ایران گردید.
جوانان سرافراز کشورمان در حالی پای در این آوردگاه بزرگ گذاشتند که علاوه بر کسب تجربه در رقابت‌های بین‌المللی و نمایش غیرت و شجاعت، با قهرمانی و رشادت پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در آوردند.
اینجانب ضمن قدردانی دستیابی به این موفقیت‌ها و تبریک به ملت شریف ایران، ورزشکاران، مربیان، کادر فنی و خانواده‌های این عزیزان برومند، از خداوند متعال موفقیت و سربلندی جوانان را در تمامی عرصه‌های زندگی و رقابت‌های ورزشی آرزو دارم.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس‌ ‌شورای اسلامی