تجمعات در حمایت از مردم غزه نشان از منفور شدن اسرائیل است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام ناصر آقایی صبح شنبه در تجمع مردم ارومیه در حمایت از کودکان مظلوم غزه اظهار کرد: تجمعات جهانی در حمایت از مردم غزه نشان از منفور شدن رژیم صهیونیستی است و این پیام را مخابره می‌کند که این رژیم نابود شدنی است و فلسطینی‌ها به حق خود خواهند […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام ناصر آقایی صبح شنبه در تجمع مردم ارومیه در حمایت از کودکان مظلوم غزه اظهار کرد: تجمعات جهانی در حمایت از مردم غزه نشان از منفور شدن رژیم صهیونیستی است و این پیام را مخابره می‌کند که این رژیم نابود شدنی است و فلسطینی‌ها به حق خود خواهند رسید.
وی بیان اینکه فلسطینیان در خط مقدم دفاع از اسلام و بهترین مدافعان اسلام هستند، افزود: فلسطینی‌ها ثابت کردند با دست خالی ولی با توکل برخدا می‌توان بر باطل و دشمن تا دندان مسلح پیروز شد.
حجت الاسلام آقایی اظهار کرد: بر همه آزادی خواهان واجب است در صحنه‌های محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حضور یابند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد: شعار مرگ بر اسرائیل که اکنون در سراسر جهان طنین انداز شده نشان دهنده این است که نابودی رژیم کودک کش اسرائیل نزدیک است.
حجت الاسلام آقایی یاد آور شد: حضور در تجمع حمایت از مردم و کودکان غزه، عبادت سیاسی است و لبیک به وظیفه اسلامی و انسانی است.

منبع : مهر نیوز