تحریم‌های جدید انگلیس به خاویار و الماس روسیه رسید

بریتانیا تحریم‌های تجاری روسیه را به دنبال درگیری در اوکراین، تشدید کرد و کالاهای لوکس از جمله خاویار، نقره و الماس را از طریق ممنوعیت واردات و تعرفه‌های بالاتر هدف قرار داد. به گزارش سردبیر پرس، وزارت تجارت بین‌الملل بریتانیا اعلام کرد: آخرین تحریم‌ها شامل ممنوعیت واردات نقره، محصولات چوبی و کالاهای گران‌قیمت از روسیه […]

بریتانیا تحریم‌های تجاری روسیه را به دنبال درگیری در اوکراین، تشدید کرد و کالاهای لوکس از جمله خاویار، نقره و الماس را از طریق ممنوعیت واردات و تعرفه‌های بالاتر هدف قرار داد.

به گزارش سردبیر پرس، وزارت تجارت بین‌الملل بریتانیا اعلام کرد: آخرین تحریم‌ها شامل ممنوعیت واردات نقره، محصولات چوبی و کالاهای گران‌قیمت از روسیه از جمله خاویار خواهد بود. همچنین، تعرفه‌ها بر روی برخی از محصولات روسیه و بلاروس از جمله الماس و لاستیک ۳۵ درصد افزایش خواهد یافت.
در مرحله اولیه تحریم‌های تجاری در ۱۵ ماه مارس، بریتانیا ممنوعیت واردات برخی از کالاهای لوکس و تعرفه‌های اضافی برای برخی از محصولات روسیه از جمله فلزات، کود و سایر کالاها را اعلام کرد.
بر اساس گزارش رویترز، این محدودیت‌ها در تجارت، علاوه بر ۲۶ تحریم جدید اعلام شده توسط دولت برای هدف قراردادن شخصیت‌های نظامی روسی اعمال می‌شود.
انتهای پیام

منبع : ایسنا