تحول در والیبال نشسته مردان و حضور با تاکتیک جدید در مسابقات جهانی

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان گفت: همان طور که در پارالمپیک توکیو با ارایه بهترین تاکتیک دنیا برگه برنده مسابقات بودیم، در جهانی بوسنی نیز با تاکتیک جدید همه تیم‌ها را غافلگیر خواهیم کرد. هادی رضایی در گفت‌وگو با سردبیر پرس، با اشاره به دعوت از ۱۴ بازیکن در اردوی دهم تیم ملی والیبال […]

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان گفت: همان طور که در پارالمپیک توکیو با ارایه بهترین تاکتیک دنیا برگه برنده مسابقات بودیم، در جهانی بوسنی نیز با تاکتیک جدید همه تیم‌ها را غافلگیر خواهیم کرد.

هادی رضایی در گفت‌وگو با سردبیر پرس، با اشاره به دعوت از ۱۴ بازیکن در اردوی دهم تیم ملی والیبال نشسته مردان، اظهار کرد: هر چند در اردوی قبلی گرمای زیاد و شرجی بودن هوا روی عملکرد بازیکنان تاثیر نامطلوبی داشت اما در مجموع اردوی خوبی بود و به اهداف پیش‌بینی شده دست یافتیم.
وی درباره وضعیت آسیب دیدگی مرتضی مهرزاد گفت: وی از ناحیه کمر تا حدودی دچار آسیب شده بود که الان بهتر شده و مشکلی برای حضور در اردوهای تیم ملی ندارد. البته بیشتر آسیب‌دیدگی‌ها به خاطر نبود فیزیوتراپ در کنار تیم بود که این مشکل در حال حاضر مرتفع شده و از اردوی بعدی یک فیزیوتراپ در کنار تیم حضور خواهد داشت.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در پاسخ به این پرسش که با توجه به تشدید دوباره بیماری کرونا، آیا دستورالعمل جدیدی از سوی ستاد ملی مبارزه کرونا برای برگزاری اردوها ابلاغ شده است یا خیر؟ تصریح کرد: هنوز دستورالعمل جدیدی از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی برای برگزاری اردوها به ما ابلاغ نشده است، البته برای حفظ سلامتی بازیکنان به آنها تاکید کردیم که حتما دوز یادآور را نیز تزریق کنند تا مشکلی برای حضور در اردوها نداشته باشند.
وی پیرامون این پرسش که چقدر از عملکرد تیم راضی هستید، خاطرنشان کرد: اگرچه از اهداف پیش‌بینی شده تا حدودی عقب هستیم و هنوز به آمادگی مطلوب نرسیده ایم، اما در مجموع روند کار رو به جلو و پیشرفت است و سعی داریم با اقتدار در مسابقات جهانی بوسنی شرکت کنیم.
رضایی همچنین در خصوص وضعیت داود علیپوریان نیز گفت: وی یکی از برترین‌ها و اسطوره‌ی والیبال نشسته دنیا است که بهتر از او نداریم، البته به جز او صادق بیگدلی، رمضان صالحی، میثم علیپور و.. از بازیکنان برتر دنیا هستند که جایگزینی برای این بازیکنان نداریم، شاید دنبال استعدادهای جدید باشیم اما هنوز نتوانسته ایم افرادی پیدا کنیم که همانند این بازیکنان باتکنیک و با انگیزه بازی کنند.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در پایان افزود: اگر تا به امروز تیم ملی والیبال نشسته ایران توانسته در سکوی قهرمانی جهان و پارالمپیک قرار بگیرد، به خاطر این است که در هر رویدادی سعی کردیم بهترین تاکتیک دنیا را ارائه دهیم، در جهانی بوسنی نیز با ارایه تاکتیک جدید سایر تیم ها را غافلگیر خواهیم کرد تا علاوه بر تکرار عنوان قهرمانی، سهمیه پارالمپیک پاریس را نیز به خود اختصاص دهیم.
انتهای پیام