تخصیص۱۷۰میلیارد تومان از اعتبارات سفر دولت به کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش سردبیر پرس، کیامرث حاجی زاده در شورای فنی استان افزود: دستگاه‌های مرتبط دیگر بهانه‌ای برای کم کاری نداشته باشند. وی با اشاره به اینکه در شش ماهه اول امسال ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق اسناد خزانه به کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد، افزود: این در حالی است که از این مبلغ تنها ۴۰۰ میلیارد […]

به گزارش سردبیر پرس، کیامرث حاجی زاده در شورای فنی استان افزود: دستگاه‌های مرتبط دیگر بهانه‌ای برای کم کاری نداشته باشند.
وی با اشاره به اینکه در شش ماهه اول امسال ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق اسناد خزانه به کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد، افزود: این در حالی است که از این مبلغ تنها ۴۰۰ میلیارد تومان آن در استان جذب شده است.
حاجی زاده اضافه کرد: مدیران هر چه زودتر اسناد خزانه را جذب کنند، در غیر این صورت جابه جایی اسناد خزانه صورت می‌گیرد.حاجی زاده با اشاره به اینکه استاندار در تهران نیز در حال پیگیری اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان از طرح هدفمندی یارانه‌ها به استان است، گفت: با توجه به اینکه در فصل زمستان به دلیل بارش برف و باران اجرای طرح‌های عمرانی راکد است مدیران دستگاهای اجرایی با استفاده از این فرصت مناقصه‌های خود را برگزار کنند تا پس از پایان فصل بارش پیمانکاران مشخص و اجرای طرح‌ها بدون وقفه شروع شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انتظار داریم ادارات کل راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با جدیدیت بیشتری پای کار بیایند، افزود: لازم است دستگاه‌های اجرایی در انتخاب پیمانکاران دقت بیشتری داشته باشند تا مشکلی در اجرای طرح‌ها بوجود نیاید.