تخصیص شعبه ویژه رسیدگی به مشکلات شرکت‌های دانش بنیان

به گزارش سردبیر پرس، علی صالحی در رابطه با شرکت‌های دانش بنیان گفت: موضوع شرکت‌های دانش بنیان از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است به نحوی که مقام معظم رهبری همواره در این خصوص توصیه‌های مهمی به مسئولان کشور داشته‌اند. وی با اشاره به تأکیدهای رئیس قوه قضائیه در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، افزود: […]

به گزارش سردبیر پرس، علی صالحی در رابطه با شرکت‌های دانش بنیان گفت: موضوع شرکت‌های دانش بنیان از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است به نحوی که مقام معظم رهبری همواره در این خصوص توصیه‌های مهمی به مسئولان کشور داشته‌اند.
وی با اشاره به تأکیدهای رئیس قوه قضائیه در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، افزود: دادسرای عمومی و انقلاب تهران در نخستین گام برای تحقق این حمایت، اقدام به اختصاص یک شعبه ویژه برای رسیدگی به مشکلات و پرونده‌های مرتبط با موضوع در دادسرای کارکنان دولت کرده است.
دادستان عمومی و انقلاب تهران تصریح کرد: ظهر روزهای سه شنبه هر هفته را برای برگزاری جلساتی این حوزه اختصاص دادیم که برپایی این جلسات با جدیت در دستور کار قرار دارد و ادامه خواهد یافت.
برنامه مدون برای بازدید میدانی از شرکت‌های دانش بنیان
وی افزود: همچنین برنامه مدون برای بازدید میدانی از شرکت‌های دانش بنیان به منظور شناسایی مشکلات آنها تدوین شده و اجرای آن در دستور کار دادستانی تهران قرار دارد.
به گفته صالحی مشکل حقوق و قضائی شرکت‌های دانش بنیان اخذ و پیگیری لازم برای رفع آنها در دستور کار قرار می‌گیرد.

منبع : مهر نیوز