تخصیص ۲۶۱ تن سهمیه شکر به استان زنجان

به گزارش سردبیر پرس، ولی الله زمانی روز دوشنبه گفت: ۲۶۱ تن شکر سفید از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد. وی بیان کرد: شکر تخصیصی برای مشتریان عمومی، صنوف توزیعی، تعاونی‌ها، فروشگاه‌ها و […]

به گزارش سردبیر پرس، ولی الله زمانی روز دوشنبه گفت: ۲۶۱ تن شکر سفید از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد.
وی بیان کرد: شکر تخصیصی برای مشتریان عمومی، صنوف توزیعی، تعاونی‌ها، فروشگاه‌ها و غرفه‌های میادین تره بار در راستای وظایف و مأموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص و توزیع می‌شود.
زمانی خاطرنشان کرد: عاملین توزیع بعد از معرفی سازمان جهاد کشاورزی و دریافت شکر و انجام بسته بندی، شکر مورد نیاز مردم را به مراکز فروش توزیع خواهند کرد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان خاطرنشان کرد: شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان و با احتساب ۱ درصد مالیات بر ارزش افزوده در اختیار عاملین توزیع قرار می‌گیرد.