تدارک ۱۲۰ بسته تحصیلی برای دانش‌آموزان نیازمند شهرستان کوثر

منوچهر گنجی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: این بسته‌های تحصیلی و آموزشی با همکاری مرکز نیکوکاری حضرت ابوالفضل (ع) و کمیته امداد شهرستان کوثر تهیه و در مرحله توزیع است. وی تصریح کرد: پویش فصل مهر و جشن عاطفه‌ها فرصتی مناسب فراهم کرده تا به کمک خیران بتوانیم نیاز تحصیلی دانش‌آموزان را […]

منوچهر گنجی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: این بسته‌های تحصیلی و آموزشی با همکاری مرکز نیکوکاری حضرت ابوالفضل (ع) و کمیته امداد شهرستان کوثر تهیه و در مرحله توزیع است.
وی تصریح کرد: پویش فصل مهر و جشن عاطفه‌ها فرصتی مناسب فراهم کرده تا به کمک خیران بتوانیم نیاز تحصیلی دانش‌آموزان را رفع کنیم.
رئیس کمیته امداد شهرستان کوثر گفت: ۴۷۰ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کوثر در ایام برگزاری جشن عاطفه‌ها، بسته‌های تحصیلی و لوازم‌التحریر خود را دریافت می‌کنند.
گنجی افزود: با همکاری مراکز نیکوکاری و خیران محلات مختلف این شهرستان، به صورت محله‌محور و مدرسه‌محور تهیه و توزیع نیازمندی دانش‌آموزان را در این ایام شاهد خواهیم بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: تعداد ۲۰ باب مسکن از محل تفاهم نامه بنیاد مستضعفان تکمیل شده و در روزهای آینده تحویل مددجویان تحت حمایت این نهاد انقلابی خواهد شد.
رئیس کمیته امداد شهرستان کوثر اضافه کرد: ساخت مسکن از طریق تفاهم نامه بنیاد مسکن و سپاه در حال انجام است که تا شروع فصل سرما تعدادی از آنها آماده افتتاح و بهره‌برداری خواهد شد.