تداوم اقتدار و عزت نظام اسلامی ایران در گرو وحدت و یکپارچگی است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محسن افشارچی ظهر سه شنبه همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و شهدا با بیان اینکه تداوم اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گرو وحدت و یکپارچگی است، گفت: باید در حوزه‌های مختلف از جمله دفاعی و اقتصادی با […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محسن افشارچی ظهر سه شنبه همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و شهدا با بیان اینکه تداوم اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گرو وحدت و یکپارچگی است، گفت: باید در حوزه‌های مختلف از جمله دفاعی و اقتصادی با تلاش و جدیت و با توجه به سطح انتظارات خود حرکت کنیم تا همواره شاهد رویش باشیم.

وی با تاکید بر اینکه در مسیر رشد انقلاب هدف گذاریمان روی خودمان در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی باشد، افزود: در پیروزی انقلاب اسلامی، شعار اصلی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود و این خواسته‌های سنگینی بود که در دنیا مطرح کردیم.

افشارچی با بیان اینکه استقلال یکی از این شعارها بود که به سادگی به دست نیامد و در واقع مستقل شدن در این دنیا به این راحتی نیست همانگونه که ما نیز برای تحقق آن هزینه‌های زیادی دادیم، ادامه داد: برای رسیدن به سه شعار اسلامی استقلال آزادی جمهوری اسلامی سال‌ها تلاش کرده ایم و باید برای زایش‌ها زمینه سازی کرده و برای بعثت جدید انقلاب، تلاش کنیم.

استاندار زنجان گفت: ۲۲ بهمن و دهه فجر با بعثت مقایسه شده است بر این اساس باید خودمان را با شاخص‌های دیگری که خداوند برای اسلام، مسلمین و مؤمنان در قرآن کریم فرموده است، بسنجیم تا تکلیف و راهمان روشن‌تر شود.

افشارچی با بیان اینکه اسلام یک حقیقت زنده است و این حقیقت زنده در روند سیر و حرکت خود رشد پیدا می‌کند و حتی آسیب‌هایی نیز می بیند، افزود: ما باید با همان هدف گذاری که خداوند برای اسلام و مسلمین انجام داده است، پیش برویم تا اهداف این انقلاب بیش از پیش محقق شود.

وی ادامه داد: وظیفه ایجاب می‌کند به خودمان نگاه کنیم که برای موجود زنده انقلاب چه میزان انرژی گذاشته ایم و این مهم اکنون باید بیش از گذشته باشد، تا درخت انقلاب زنده‌تر و پویاتر باشد.