تدوین سند جامع اطلاع‌رسانی استان همدان/معرفی روابط عمومی‌های برتر

به گزارش سردبیر پرس، اسداله ربانی مهر در شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان اظهار داشت: برگزاری تورهای رسانه‌ای، و فعالیت‌های مجازی از مهمترین محورهای این سند اطلاع رسانی می‌باشد. وی با اشاره به سفر وزرای مختلف در یک سال کرونایی گذشته به استان همدان گفت: در شرایط شیوع بیماری کرونا امر اطلاع رسانی در […]

به گزارش سردبیر پرس، اسداله ربانی مهر در شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان اظهار داشت: برگزاری تورهای رسانه‌ای، و فعالیت‌های مجازی از مهمترین محورهای این سند اطلاع رسانی می‌باشد.
وی با اشاره به سفر وزرای مختلف در یک سال کرونایی گذشته به استان همدان گفت: در شرایط شیوع بیماری کرونا امر اطلاع رسانی در استان همدان متوقف نشد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری همدان با بیان اینکه این اتفاق به همت روابط عمومی‌ها صورت گرفته است، ادامه داد: با وجود شرایط کرونایی اطلاع رسانی در استان تعطیل نشد و به این همت همین روابط عمومی‌ها بوده است.
ربانی مهر با اشاره به معرفی روابط عمومی‌های برتر استان همدان اظهار کرد: در جشنواره اطلاع رسانی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان، پنج روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، شرکت توزیع نیروی برق، اداره کل تبلیغات اسلامی، اداره کل زندان‌ها و اداره کل اسناد و کتابخانه ملی، با کسب بیشترین امتیاز، رتبه برتر استان را کسب کردند.