ترافیک در محور رودبار به رشت سنگین اما روان است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ جاور صفاری ظهر پنج شنبه در گفتگو با شبکه باران با اشاره به آخرین وضعیت محورهای استان گیلان اظهار کرد: با توجه به تعطیلات پیش رو شاهد ورود مسافر به استان هستیم. وی با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در محور ورودی استان گیلان از طرف رودبار سنگین […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ جاور صفاری ظهر پنج شنبه در گفتگو با شبکه باران با اشاره به آخرین وضعیت محورهای استان گیلان اظهار کرد: با توجه به تعطیلات پیش رو شاهد ورود مسافر به استان هستیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در محور ورودی استان گیلان از طرف رودبار سنگین گزارش شده است، گفت: با وجود ترافیک سنگین تردد به صورت روان در این محور انجام می‌شود.
رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه برای تسهیل در تردد خودروها و همچنین جلوگیری از بروز حوادث محدودیت‌های ترافیکی در محورهای ورودی استان اعمال می‌شود، افزود: از ساعت ۱۲ ظهر امروز تا ۲۴ امشب ورود انواع وسایل نقلیه سنگین به جز حاملان سوخت و مواد فاسد شدنی ممنوع است.
وی با بیان اینکه این محدودیت‌ها در دو محور رشت به قزوین و آستارا به اردبیل ممنوع است، ادامه داد: این محدودیت‌ها در روزهای جمعه ۱۴ مرداد و دوشنبه ۱۷ مرداد هم از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ نیز اعمال می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر