ترافیک سنگین معابر پایتخت

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبحگاه سه شنبه ۴ مرداد ماه ۱۴۰۱ صورت پذیرفت، شاهد حجم بالای ترددها و شروع […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبحگاه سه شنبه ۴ مرداد ماه ۱۴۰۱ صورت پذیرفت، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم.
سرهنگ شریفی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری و جنت آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی دارای ترافیک است.
وی ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.
سرهنگ شریفی افزود: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی بیان داشت: آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی و جانبازان در هردو مسیر، دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
وی با اشاره به تصادف کامیون با سواری در بزرگراه فتح گفت: کوچک‌ترین تصادف ساده باعث ایجاد ترافیک در معابر می‌گردد و ممکن است با کنار نکشیدن تصادف خسارتی، ترافیک سنگینی در شبکه معابر که به هم پیوستگی دارد ایجاد گردد پس رانندگان با توجه کافی و لازم در حین رانندگی تردد کرده و پس از تصادف خسارتی حتماً خودروها را به کنار راه و معبر ایمن هدایت نمایند تا کارشناسان پلیس راهور به سر صحنه تصادف برسند.
سرهنگ شریفی همچنین از عابرین پیاده خواست همواره به چراغ مربوط به عابرین توجه کنند و چنانچه این چراغ قرمز بود حتماً پشت چراغ قرمز بایستند و همواره از خطوط عابر پیاده جهت تردد عبور نمایند و از حرکت در طول و عرض معابر جدا خودداری کنند.

منبع : مهر نیوز