تراکتور یک بازیکن باکیفیت خارجی جذب می‌کند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، هوشنگ نصیرزاده ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص شایعات جدایی سرمربی تیمش افزود: این سرمربی پس از بازی با استقلال در جام حذفی به اسپانیا رفت و با پرواز ساعت ۴.۲۵ بامداد امروز وارد تبریز شده و بر سرتمرینات تیم حاضر خواهد شد. مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: تمامی اخباری […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، هوشنگ نصیرزاده ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص شایعات جدایی سرمربی تیمش افزود: این سرمربی پس از بازی با استقلال در جام حذفی به اسپانیا رفت و با پرواز ساعت ۴.۲۵ بامداد امروز وارد تبریز شده و بر سرتمرینات تیم حاضر خواهد شد.
مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: تمامی اخباری که در مورد پاکو خمز و جدایی وی از تراکتور مطرح می‌شود شایعه بوده و واقعیت ندارد.
وی در مورد کاوه رضایی و وضعیت وی گفت: این بازیکن به دلیل مصدومیت مچ پا از میادین دور بود و در غیر اینصورت می‌توانست کمک حال تیم ملی در قطر نیز باشد حالا بهتر شده و خمز نیز نظر مثبتی روی وی دارد.
وی به فعالیت‌های نقل و انتقالی باشگاه اشاره کرد و گفت: جذب بازیکن داخلی در نیم فصل پروسه سختی دارد و همه چیز باید با توافق باشگاه‌ها انجام شود.
نصیرزاده ابراز داشت: هیچ بازیکن آزادی وجود ندارد و تمامی بازیکنان تحت قرارداد باشگاه‌ها هستند و مذاکره با هر بازیکنی در هر تیمی تخلف بوده و غیر اخلاقی است و ما از این رو مستقیماً با باشگاه‌ها وارد مذاکره می‌شویم.
نصیرزاده گفت: البته باشگاه‌های دیگر هم چند بازیکن ما را رصد کرده و پسندیده اند اما ما به آنها نیاز داریم و به دنبال معاوضه بازیکنان مازاد تیم با لیست مورد نظر سرمربی هستیم.
مدیرعامل تراکتور با اشاره به حضور سه بازیکن خارجی در تیم که یکی از آنها سهمیه آسیایی است گفت: یک سهمیه بازیکن خارجی داریم که در حال تدارک برای استفاده از این سهمیه ایم و امروز و یا فردا مراحل و تشریفات انتقال را انجام خواهیم داد.
نصیرزاده ادامه داد: از این سهمیه برای جذب فوروارد استفاده خواهیم کرد چرا که پست تخصصی رضا اسدی فوروارد نیست و از این بازیکن به ناچار در این پست استفاده می‌کنیم.