تردد در جاده های کرمانشاه جریان دارد/بارش برف در محور‌های اورامانات

رییس پلیس راه استان کرمانشاه از بارش برف در محور‌های اورامانات خبر داد و گفت: با این وجود تردد در محور‌های مواصلاتی این منطقه و دیگر جاده‌های استان بدون مشکل در جریان است. به گزارش سردبیر پرس سرهنگ کیخسرو دستغیب اظهار داشت: از صبح امروز در محور روانسر به پاوه و محور پاوه به سمت […]

رییس پلیس راه استان کرمانشاه از بارش برف در محور‌های اورامانات خبر داد و گفت: با این وجود تردد در محور‌های مواصلاتی این منطقه و دیگر جاده‌های استان بدون مشکل در جریان است. به گزارش سردبیر پرس سرهنگ کیخسرو دستغیب اظهار داشت: از صبح امروز در محور روانسر به پاوه و محور پاوه به سمت سه راهی شهدا بارش برف گزارش شده که عملیات برفی روبی توسط نیرو‌های راهداری در این محور‌ها هم اکنون در جریان است و تردد بدون مشکل انجام می‌شود.
وی افزود: همچنین در گردنه سرمیل واقع در محور کرندغرب به سرپلذهاب بارش پراکنده برف گزارش شده، اما تردد خورد‌ها در این محور نیز جریان دارد.
رییس پلیس راه استان خاطرنشان کرد: در دیگر محور‌های مواصلاتی استان در حال حاضر بارندگی گزارش نشده است.
سرهنگ دستغیب به رانندگان توصیه کرد: در فصل زمستان اگر قصد تردد در جاده‌های برون‌شهری مخصوصا محور‌های کوهستانی را دارند حتما تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و از عجله و شتاب بی مورد بپرهیزند.

منبع : سردبیر پرس